Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Script Konusunda yardım istiyorummmmm.


Flour

Öne çıkan mesajlar

Flour benim tavsiyem $u, bir kac script indir ac incele nasil yapmi$lar bi gor ondan sonra kendi ba$ina bir$eyler yazmaya cali$, yazamadigin yerde gel buraya yardim iste, boylelikle ogrenmi$ olursun ;)[signature][hline]Mon dieu!! Tu me couvres de mes amis.
Je peux m'occuper moi même avec mes ennemis...

Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

birsey sorucam cevap alinca nie tekrar bi topic aciyorsun !

Bura ilk Actigin Topic Neden 2. yi aciyorsun'ki al bi developer'in msn'sini (isi iyi bilen biri the coder, silencer, -cq- gibi) insanlarin msn'sini Al onlara sana zamani oldukca yardim edicekdir o da olmassan kendi sunucu'ndaki scripter ile konus![signature][hline]Kurtlukda Kural Duseni Yemekdir!

Disanq Uo Shard Owner
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

ufaktan başlayarak yap mesela en basidinden anons scriptlerini ve herhangi bri dialog sistemini inceleyerek bi anons taşı yapmaya çalış bunu göz zevkine en iyi şekilde hitap ettir daha sonra level atla bir page sistemi yaz diğerlerini inceleyerek aynı tarzda böyle böyle sonra client editle biraz da php öğren developer olarak gir bir sharda. Sonra shardda edit olsun, hostun parası ödenemesin, senin de emeklerin boşa gitsin, daha büyük hırsla çalışıp kendi serverını yap, en iyisini yap da kurama, sponsor bulama falan, hevesin kursağında kalsın. Zaten hevesin orada kalmazsa kursağında, burada bırakırlar.

(benim başıma gelmedi yanlış anlamayın :) hergün burada gördüğüm şeyler)[signature][hline]We don't know what can we do in Worlds!

[Bu mesaj -DoruK- tarafından 30 Ekim 2004 20:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

[email protected] adresine gel yardımcı oluyum.[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Xear developer Brook[/i]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Flour Yapacağın Tek Şey Şudur. Başkalarının Anlattığı Konular Üzerinde Çalışabilerek Öğrenebilirsin Ama Fazla Akılda Kalıcı Olurmu Bilemiyorum. Yalnız Kendi Kendine Çabalarsan Dahada İyi Anlar Ve Unutmamak Suretiyle Öğrenebilirsin. Mesela İndir İstediğin Bir Scripti Serverında Script İçinde Değişiklik Yaparak Neyin Ne Olduğunu Çok Kolay Anlıyabilirsin. Yalnız Bunu Anlaman İçin Gerçekten bu İşi Öğrenme Hevesinin Olması Gerekli. Değişiklikler Yaparak Neyin Ne İşe Yaradığını Kolayca Anlıyabilir Kavrıyabilirsin. Benim Tavsiyem Bu Sana Karşı. Kendi Kendine Öğrenmek Herzaman Daha İyidir. Umarım Başarırsın.[signature][hline]Yemine Gerek Görmeyecek Kadar Sözlerine Sadık Ol...Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Flour, 30 Ekim 2004 19:14 tarihinde demiş ki:
Raidan saol orayla zaten yakın ilgileniyorum.Ama bana bu işi daha kapsamlı anlatacak birini arıyorum.

Bu Kadar Yakından İlgileniyorsan Neden Soru Soruyorsun ...[signature][hline]Bir Gun Karanlık Tamamiyle Aydınlanacak.
Bir Gun Tum Galatasaraylılar Fenerli Olacak.
Bir Gun İnsanlar Ultimaya İnanacak...!
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Dogru duzgun scripting ogrenmenin tek yolu script editlemekle baslayip, sonra basit scriptler yazmaya atlamaktir, ilerledikce de takildigin yerlerde arar/sorarsin, sifirdan kimse sana scripting ogretemez. Hemen hemen butun diller icin bu boyle.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Bence ilk önce sphere script dilindeki komutları öğrenmelisin ne ne işe yarar nerde kullanılır.Sonra bunları basitten zora doğru sıralayabilirsin ve yavaş yavaş bişiler öğrenebilirsin.Ne biliyim en basitinden bir robe fln yap kendine bunlarla ilgili bi ton örnek scp var.İndişr bi tanesini bak baka baka aynısını yap yane rengini deiştir bazı özellikler ekle fln fln.Sonra zorlara geçersin ister istemez ztn.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
  • Yeni Oluştur...