Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cumhuriyet Savcısına Silahlı Saldırı!

Frostbite

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar ben protestoyu yapan sehit annesi degil yabanci biri farz ederek yorum yaptim, duzgun okuyun. Sehit annesiyse veya ailesinden herhangi biriyse yapsin tabi ne istiyorsa. Telefondayim bakmadim, ama sanmiyorum sehit annesi protesto etti diye susturduklarini? Olay bir yabancinin aile tarafindan susturulmasi olarak dusunuyorum. Ha bir de, cok pis sakirtim evet. Kicimiza maklube sokuyoruz her gun.
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

sipeyskeyk said:

Belki sehitlerinin cenazesinde show ve/veya protesto yapilmasindan rahatsiz olmuslardir? Belki hukumeti elestirmenin yeri sehit cenazesi degildir, ole olsa bile ailenin acisina saygi gostermek gerekiyordur belki? Belki sirtina bayrak asip boynuna sehit fotografi asinca her istedigini yapamiyorsundur? Tam ulusalci medya diliyle aktarmissin olayi, tebrik ederim.

ya sen ne boş ne saçma bir herifmişsin ya, yoruma bak ya yoruma bak. Utanmasa kadini provokatörlükten içeri atsalarmiş diyecek. Anne ulan o, anne. densiz adam, senin anan seni o kadar sevmiyor diye millete bok atma ..Mantığa bak ya, şehit annesi isyan da edemiycek artik dayağini yiyip oturcak, esas şovu yapan ötekiler orda, çocuklarinin yasini tutup sorumlu arayacaklarina, ona buna daliyolar hala partileri laf yemesin diye. sen de ayni kalitesizlikte bir yorum yapiyosun, pes...
senin anan peki? Ne terbiyesiz adamlar turedi lan forumda, iyice donanimhaber olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Ana demek mi terbiyesizlik oldu ? Esas terbiyesizlik, konuyu tam bilmeden ve ne dediğini de açıkça belli etmeden o yaptığın yorum. İnsanı boşu boşuna geriyorsun, "yuh ulan böyle düşüneni de olamaz" dedirtiyosun saçma sapan, sonra e ben tam şeyetmedim telefondaydım bilmem ne... Yorumunun hiçbir yerinde o annenin şehit annesi olmadığını düşündüğünü dile getirmemişsin, hâla ahkam kesiyosun FOROMDO NELER TUREDI .. senden eski benim giriş tarihim ona göre, asdfads
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Belki sehitlerinin cenazesinde show ve/veya protesto yapilmasindan rahatsiz olmuslardir? Belki hukumeti elestirmenin yeri sehit cenazesi degildir, ole olsa bile ailenin acisina saygi gostermek gerekiyordur belki? Belki sirtina bayrak asip boynuna sehit fotografi asinca her istedigini yapamiyorsundur? Tam ulusalci medya diliyle aktarmissin olayi, tebrik ederim.

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/23205_100001007518420_8241_n.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Şehit polis amcasının oğlu Metin Yıldırım, tören öncesi yaptığı açıklamada, "Acımızı samimi olarak gönülden paylaşan herkese Yıldırım ailesi adına teşekkür ediyoruz. Ama içten acımızı paylaşmayıp riyakarlık yapan, Türk milletinin kanı dökülürken başka rant peşinde koşanları da ağır kelimelerle kınıyoruz. Vatan, millet sağ olsun." dedi.

Söz konusu bayanın kendilerinden olmadığını söyleyen bazı şehit yakınları ise töreni provoke etmek isteği iddiasıyla tepki gösterdi. Bir kişi 'sen kimsin, amacın ne' dedi. Bu sırada galeyana gelen bazı şehit yakınları ise söz konusu bayana saldırdı. Yere düşen bayanı kızgın gurubun arasından alan polis, olay yerinden uzaklaştırdı. Şehit polisin naaşı, daha sonra toprağa verilmek üzere Araklı ilçesine götürüldü.

Şehit yakınları da bu sırada 'şehitler ölmez, vatan bölünmez' diye sloganlar attı.

yumy said:

Anne ulan o, anne. densiz adam, senin anan seni o kadar sevmiyor diye millete bok atma ..

Valla ben haklıymışım. ŞEHİT ANASI LAN O diye saçma sapan atlayıp bana hakaret eden arkadaşa duyurulur.

Siz bu kadarsınız işte, kim okumadan gaza gelmiş oluyor bu durumda?

Kusura bakma da, allah korusun ben şehit yakını olsam, ben de anyı tepkiyi veririm.

İnsanların acısını nasıl yaşamak istediğinden size ne?

zorunda mı şehidin yakınları hükümet protestosu dinlemeye?

O cenazede kimin ne yapacağına şehidin yakınları karar verir, gaza gelip şov yaparsan yer dayağı oturursun.

İnsanların cenazesine de karışır oldunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

sipeyskeyk said:

ya sen ne boş ne saçma bir herifmişsin ya, yoruma bak ya yoruma bak. Utanmasa kadini provokatörlükten içeri atsalarmiş diyecek. Anne ulan o, anne. densiz adam, senin anan seni o kadar sevmiyor diye millete bok atma ..Mantığa bak ya, şehit annesi isyan da edemiycek artik dayağini yiyip oturcak, esas şovu yapan ötekiler orda, çocuklarinin yasini tutup sorumlu arayacaklarina, ona buna daliyolar hala partileri laf yemesin diye. sen de ayni kalitesizlikte bir yorum yapiyosun, pes...

sipeyskeyk anan senin sevmiyor haberin olsun fgafdafsdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

sipeyskeyk said:

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/23205_100001007518420_8241_n.jpg

http://istihbarat.files.wordpress.com/2009/01/yalcin_kucuk5.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Neler saçmalamışsın ya, kadını linç eden kalabalığın söyledikleri mi kanıtın yani bu mudur ? Kaldı ki o kadın şehit ailesi yakını bile olmasa, senin yaptığın yorum da savunduğun görüş de çarpık. Yorumu kadının ne olduğunu bilmeden yapan sen, sonra aileler böyle böyle demiş diye açıklama çıkınca "ahanda haklıymışım ÖHÖHÖ" diye sevinen sen. Yazık gerçekten, dikkat ettiysen ben kadın gerçekten öyledir böyledir diye bir iddiada bulunmadım. Sen yorumunu kadının şehit annesi olduğunu varsayarak yazmışsın, ben de senin o varsayımına cevap olarak yazdım cevabı, yani olayla hiçbir ilgisi yok. İsterse kadın satanist ilüminati rockefeller çıksın bu birşeyi değiştirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu konu dışında yaptığınız düzenli sistemli Chp propagandasını, şehitlerin kanını bile siyasete alet etmenizi üzülerek izliyorum. Uzun süreden beri mesaj atmamayı düşünüyordum buda tek mesajımdır.

Bu sorun AKP CHP sorunu değil. Türkiye içinde 100 seneden beri devam eden bir süreç.

Terör sorununu ne AKP başlattı nede CHP bitirebilir. Dış güçlerin desteğiyle Türkiye'nin tasmasıdır terör. Böylede devam eder.

Sanki Tayyip gitse başkası gelse terör duracak. Adam akıllı çözümlerle gelin.

Ayrıca bir tartışmada Karşıt görüş olur dostlar. Sizin gibi düşünmeyen herkese hakaret etmek cahilliğin göstergesidir. Halkı ezerek dışlayarak Halk particiliği yapılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

şehit cenazesi nedir öğrenelim. sen evladını devlet töreniyle, askeri törenle defnediyorsan o cenaze topluma malolmuş demektir. O cenazeye şehidin acısını paylaşan her insan katılabilir. Her farklı görüşü "provakasyon" olarak nitendirmek şuursuzluktur, kendini bilmezliktir. Ayrıca protesto etmenin yeri ve zamanı sadece ve sadece protestocuyu ilgilendirir. Kimsenin kişisel alanını ihlal etmiyorsa, kimsenin özgürlüklerini kısıtlamıyorsa karışmaya çalışana bok yemek düşer.

Birlik beraberliğe en çok muhtaç olduğumuz şu günlerde niye protesto ediyorsunuzdan bir ramak uzaktayız anlaşılan. etmeyin arkadaşım protesto falan. Gidin namaz kılın CE HA PE zihniyetini anca namazla yok edebilirsiniz. Hem ayrıca ulusalcısınız, kafatasçısınız, laikçisiniz, zerdüşt ve tinercisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Topluma malolmuş diye gidip soyunalım o zaman şehit cenazesinde.

Bu ne saçmalık, sırf laf söyleyebilmek için konuşuyorsunuz.

Anası babası ne isterse o olur o cenazede, protesto istemiyorlarsa, durdurmak istedikleri halde durduramıyorlarsa kimse tepkilerine karışamaz.

Adama bak, şov yapmak için insanların elinden evlatlarının cenazsini de alacaksınız bıraksalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...