Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.5 patch

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

search edin 10 sene gecmis hep aynı seyı soylerim :D edit olsam soylerdim, bir tane skill item editi olmadı ama nigthmare unicorn spawnlarını bilirdim cunku staffa alınan kızlardan birisiyle sevgili olmustum dsfg o da seer di pleveli yetmiyodu , gm olsa yaptırırdım :D

onun dışında bu soylentinin %80 i kesilenlerden :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Myshkin said:

abi ww-barbar build olmasa çoğu kişi için rüya zaten o zorluklar, merak ediyorum monklar falan nasıl dayanıyor

ww/tornado oynamıyorum ben. weapon throw oynuyorum ve mp4 gayet rahat. yalnız şu realm of turmoilde kulle+siegebreaker zorladı işte mp4 ile. elite packler sorun değil mp6 falan da kesiliyor da değmiyor pek 2 kat fazla hp ile uğraşmaya şu anki gear ile.

kulle ile siegebreaker'ı çok rahat kesiyorum mp5de falan çünkü 1500 LOh- 3% life steal var bende tornadoları dayayınca hiç kasmadan kesiyorum. bana da magdayla skelatalın çocuğu baya ters geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

search edin 10 sene gecmis hep aynı seyı soylerim :D edit olsam soylerdim, bir tane skill item editi olmadı ama nigthmare unicorn spawnlarını bilirdim cunku staffa alınan kızlardan birisiyle sevgili olmustum dsfg o da seer di pleveli yetmiyodu , gm olsa yaptırırdım :D

onun dışında bu soylentinin %80 i kesilenlerden :D

Edit değil ben şahidim :D +15 black staffını lootlamıştık evin önünden ayrılmadı staffı geri alana dek :D edit olsa uğraşmazdı o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

şu chesti kaldır gözünü seviyim kuduruyorum burda gördükçe dfgdf hiç uğraşmadan 4 legendary düşürdüm bugün hepsi bir kaç milyonluk en fazla. her patch aynı hikaye: bir kaç gün loot açık, ah dolunca hop droplar azalıyor. tuttular patchi gene vize öncesi çıkarttılar doya doya farm yapamadık bi meh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...