Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.5 patch

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

quatermain said:

Ben ne demek istedini anladım güzel kardeşim. Sorun cizelgenin infernodaki mobların daha az xp verecegini göstermesi :)

Çizelge infornadaki mobların daha az exp verdiğini söylemiyor. Çizelge diyor ki; Eskiden hell'de ne exp alıyorsan, şimdi hell'de % şu kadar fazlasını alacaksın (mesela mp10 da %200 fazlasını yani 3 katını alacaksın). Eskiden infernoda ne kadar alıyorsan şimdi infernoda % şu kadar fazlasını alacaksın (mesela mp10'da %160 fazlasını yani 2,6 katını alacaksın).

Burdan çıkan anlam hell'de daha fazla exp alacaksın demek değil, eskiden hell'de mob kestiğinde 10k exp alıyorsan mp10da 30k alacaksın. Ama infernornada aynı yerdeki aynı mob sana 10k vermiyor ki zaten kafadan 30-40k veriyor. Doğal olarak sende inferno mp10 da bu mobu kesince atıyorum 40k yerine 2,6 katı fazlasını yani 96k alıyorun.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

ben asıl oyuna pvp eklediklerinde classları nasıl dengeleyeceklerini merak ediyorum. 650k+ critleyebiliyor weapon throw benim dandik gear ile wotb açıkken mesela. %95 mitigation olsa bile 30k+ vurur yani saçma ötesi işler.

Aynen ben de bunu merak ediyorum. 2.3m critliyorum mesela şuan. Pvp de ya batıracaklar, yada pvpler en fazla 10 saniye sürecek. İlk vuran kazanır gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

quatermain said:

Ben ne demek istedini anladım güzel kardeşim. Sorun cizelgenin infernodaki mobların daha az xp verecegini göstermesi :)

Çizelge infornadaki mobların daha az exp verdiğini söylemiyor. Çizelge diyor ki; Eskiden hell'de ne exp alıyorsan, şimdi hell'de % şu kadar fazlasını alacaksın (mesela mp10 da %200 fazlasını yani 3 katını alacaksın). Eskiden infernoda ne kadar alıyorsan şimdi infernoda % şu kadar fazlasını alacaksın (mesela mp10'da %160 fazlasını yani 2,6 katını alacaksın).

Burdan çıkan anlam hell'de daha fazla exp alacaksın demek değil, eskiden hell'de mob kestiğinde 10k exp alıyorsan mp10da 30k alacaksın. Ama infernornada aynı yerdeki aynı mob sana 10k vermiyor ki zaten kafadan 30-40k veriyor. Doğal olarak sende inferno mp10 da bu mobu kesince atıyorum 40k yerine 2,6 katı fazlasını yani 96k alıyorun.

Teşekkür ediyorum arkadaşım
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Beyler kritik soru geliyor...

Keyleri topladım portalı açtım ilk bosslar geldi. Orda disc oldum. yeniden girdim oyuna portal yok. Nasıl açıcam..

aynen öyle. zaten peç notta okuyunca sıkıntı olur diye farketmiştim. oyundan çıkmadığın sürece portal kalıyor ama çıkarsan gg tabi orada yazmadıkları kafasına göre diskonekler var sdfs

yeniden portal açmak için yeniden key farmlamak, sorna yeniden. aynı oyunda max 3 portal açabiliyosunuz, çünkü üç über yere de gitmiş oluyosunuz. 4. alet çöpe gider yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişey demiyorum. bu nasıl mantalitedir ya. bikere toplayıp portal recipesine yapmısım. Sonrasında bu vendorda 5m-10m neyse para verilip alınabilir bişe olsun. bidaha farmlamak nedir. WW build %100 discleniyor. arkadasımda disclendi biraz önce. şansmı bu ? Girmeyin ww ile içeri sölim
Sosyal ağlarda paylaş

yani şu basit oyunu bile öyle karışık hale getirdilerki patch note ları okudum bişey anlamadım işde olma sebebiyle oyunada bakamadım.neyse sorularım soruyum kaçıyım...

* mp ye her 60 olan girebiliyrmormu? şöyle http://eu.battle.net/d3/en/profile/korkutkhan-2349/hero/3019732 bi charla neler yapabilirim
*bu mp1,2 falan zorluk derecelerini mi gösteriyor?mp10 var sanırsam..
*her act1'ın kendine özgü mplerimi var?
*birde bu keyler ne? yeni bosslar falanmı açıyor??
Sosyal ağlarda paylaş

act 1 deki keywarden ı 10 defa kestim key mey düşmüyor diyodum

Players will be able to encounter the Keywardens in any difficulty, but only in Inferno and with a full five stacks of Nephalem Valor will they have a chance to drop pieces of the Infernal Machine. While Monster Power is not required, each level will increase the drop rate of both the keys and the plans by 10%, all the way up to a guaranteed 100% drop chance at Monster Power 10.

illa 5 stack istiyomuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...