Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.5 patch

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

dieevil said:

bu mp yı nasıl acıyoruz bı gorev felanmı yapmamız lazım ?

Salak bliz Elective modda olduğu gibi burda da monster power'ı options'un içine sıkıştırmış. Ordan açman gerekiyo.

Valla ben 4 monster powerda rahat oynuyorum ama bayaa yavaş ölüyolar. 2 Legendary dusuren arkadas monster power 1 oynuyor. Yüzükleri farmlarken mp4 normal farmlarken mp 1e çekeceğim gibi duruyor.

Oha ya. Adam 5 valor MP1de 219mf ile aynı oyunda 3. legendaryi dusurdu. La havleee.

Bu arada 6 crit veren yüzükler piyasaya düşmüş :D
Sosyal ağlarda paylaş

quatermain said:

Aceace said:

Ne demek istediğini anlamadım. Kafam karıştı.

http://eu.battle.net/d3/en/blog/6187857/Monster_Power_More_Guts_More_Glory-11_10_2012

Haa bilemicem. yani infernodaki mopların ne kadar xp verdiğini ve helldeki mobların ne kadar xp verdiğini bilmiyorum malesef:(
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

quatermain said:

Aceace said:

Ne demek istediğini anlamadım. Kafam karıştı.

http://eu.battle.net/d3/en/blog/6187857/Monster_Power_More_Guts_More_Glory-11_10_2012

Haa bilemicem. yani infernodaki mopların ne kadar xp verdiğini ve helldeki mobların ne kadar xp verdiğini bilmiyorum malesef:(

İşte yazmışlar orda onu diyorum. Bi tuhaflık var sankim ??
Sosyal ağlarda paylaş

yani monster powersiz ,,crypt of the ancients,, odasını 1 dakkada bitiriyoduk 220 k-400k exp geliyordu ,npc lerin hayatları 25 k civarıydı 3 mavi ve sarı npc nin hayatı 600-700 k civarıydı
yama ile mpover 1 lvl yapıyorum 2 dakkadan fazla süruyor belkı 3 dakka da olabilir /can derdindeyiz daha 1lvl monsterde /exper 450 k yi belki zor görüyor
npclerin hayatı 85k dan baslıyor elitler ise 2m 100 dan 2m 900 k cıkıyor

npc lerin hayatları 4 katı içerde oyalanma süresi 2 buçuk 3 katına cıkmış ama experi de trışka ,
bu ne biçim iş anlayamadık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...