Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity

Norak

Öne çıkan mesajlar

Backer portal açıldı bu arada, physical goods tier seçenler bi kontrol etsin seçimlerini yapsın. Shipping son baktığımda yoktu, şimdi onu da görebildim.

http://eternity.obsidian.net/

Kargoyla ilgili bişeyler sordum, fiyatı €75'dan düşük göster soruma cevap vermemiş eşşekler, ama USPS konusunu not ettik dediler. Avrupa bölgesine kargo için netleşen bişey yokmuş hala.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yeni update geldi rujlar ve kolcuların combatını anlatmış. https://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/posts/732064 Bunlar dps çlasstır vs. diyor pek yeni bişey yok.

Sistem 4th/3rd ed. karmasına benziyor burdan gördüğüm, full round action / partial action vs. sınıflandırmalar var, 3-3.5taki gibi movementla farklı şekillerde kombine ediliyordur. ToEE da baya iyi çalışıyordu bu sistem, action pool UI de benzer çıkarsa şaşırmam.

Diğer taraftan ability kullanımları 4th ed.daki gibi at will/ x per encounter/ x per day şeklinde gruplanacak heralde. Caster dışındaki classlara daha çok ability ve aktif oyun şansı vermek için yapılan bi sistem, zaten con modifier / day vs. kullanımı olan featlerle 3.5ta temeli atılmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

taunt değil ki maksat, aoe2'yi dalga geçme maksatlı demedim. oyun hala iyi, yeni hd sürümü çıkmış. aoe2 hayatımın oyunlarından kaldı ki, başka bir oyunu aşağılamak için bahsedeceğim bir oyun değil.

kaede kendi bana doğrudan saldırıyor durduk yerde artık nasıl bir acısı varsa, ben size öyle yapsam banımı istersiniz her gün yöneticilerden. saçmalama.
Sosyal ağlarda paylaş

"Why arguing with Sam is a waste of time" başlıklı makalemin yayınlanmasına henüz var, o yüzden aşağıda özeti bulabilirsin:

ABSTRACT:

Bu çalışmada, Sam in ortaya bir laf attıktan sonra birisi bu lafın ne kadar anlamsız olduğunu gündeme getirdiğinde, o kişinin gündeme getirdiği kısmı değil de bahsedilen şeyin tamamen farklı bir kısmı ile cevaplama yöntemini kullanarak tartışmayı uzatma yöntemini seçtiğini gördük.

Örnek olarak, taunt diyen kişi, 10 yıllık oyun grafikleriyle yukarıdaki stilize PoE grafiklerinin bir tutulmasına taunt derken ve Sam i bu yönde eleştirirken, Sam ise sanki 10 yıl önceki oyun eğlenceli değilmiş denilmişçesine kendisini savunup, kendisini eleştiren kişide "ya nereden başlasam lafa" düşüncesini uyandırmaktadır.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Şu görsel stili ile bi RTS lütfen ya, çok mu zor QQ :((

Sirat said:

age of empires 1 :(

hatta böyle de bir cevap geliyor ama yazarı sam değil, o yüzden np! birkaç tane daha "keşke ya" mesajının ardından ben:
Sam said:

aoe2 var işte aynı grafikle, açın oynayın heh.

sonra sen gelip, tamamen zerre alakasız, başka başlıktaki kaede'nin yersiz, nedensiz saldırılarını sahipleniyorsun.

tek daldın yetmedi, destek çağır. kaede gif filan koysun.
Sosyal ağlarda paylaş

hah şöyle beraber dalın ama kaede cephane harcamamış, başarısız c&p'nin atak gücü yok heh.

alan yetkilisi demek sadece sizin kahrınızı karşılıksız çekecek bir gönüllü demek, başka birşey demek değil. ne sizinle aynı zevkte olmak zorunda, ne de sizin gönlünüzü yapmak zorunda. footbal manager ve need for speed dışında birşey oynamayan birisi de olabilirdi alan yetkilisi.

evet oyunun grafiklerini beğenmediğimi söyledim, sır değil bu. ama herkesin "yeni şöyle şöyle oyun istiyorum" başlıklarına zırt pırt 15 yıllık oyun önerdiği bir bölümde sadece ben dediğim zaman dellenecekseniz orada durun.

ha bu daha iyi, koordine gelin şöyle ama sen yatarsan kaede travelform açar, benden söylemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Eleştiri konusu yapılan şey ve sana sorulan soru "Oyunu neden beğenmiyorsun Sam, oysa çok güzel .s.s" değil dikkatini çekerim.

Eleştirilen şey, bu uzun konunun içinde bir yerlerde hala akılda kalacak derecede vocal bir şekilde görüşlerini beyan ettikten sonra konu orada kapanmasına rağmen, bir fırsatını bulduğunda yine aynı tartışmayı baştan başlatabilecek bir girişimde bulunman. Haksız olabilirsin, ama bazı konularda haksızlık bayağı universal bir şeydir, tekrar deneyince haklı olma şansın yoktur, dolayısıyla stahp.
Sosyal ağlarda paylaş

hani mesajımdaki maksat o değil ama şu dediğin olay seni bu kadar rahatsız ediyorsa sayısız başlıkta yapılıyor bu bölümde, niye bugün sadece bu konuda sefere çıkma gereği hissettiğin sorusu akla geliyor. son mesajlarına baktığında bana garezin olması dışında neden görülmüyor.

kimin haklı, kimin haksız olduğu konusundaki evrensel otorite sen değilsin, o yüzden.. 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...