Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baslicazda bi 2 soru

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

Ya bu oyundan suan memnunmusunuz,boyle wowdaki gibi genis bi openworld hissi varmi oyun mekanikleri sizi ne kDar rahatsiz ediyor, birde oyunun aylik ucretinin olmamasi sizce oyunun dev. Teamini etkilermi, yani sattik heh tamam yayalim gibi. 5 6 arkadas baslicaz gibi ama wow da cikti bilemedik size bi soriym dedim

Soyle genel bi hisleriniz nedir
Kutunuzda ne hissediyorsunuz 500 bin varmi :)
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

arkadaş neden kalabalık server seçiliyor madem?

@ancalagan: bu kaçıncı oyun? :) nasıl birşey istediğini söyle ona göre cevap verelim.ama özetle pvp'nin ön planda olduğu fantastik bir mmo diyebilirim.

abi ne desen haklısın.:) çok kararsızım valla en çokda bi oyuna başlıosun sonra yakın arkadaşlarımdan bu oyun cacık macık gibi tepkiler alıyorum ve guildi toparlayamıyoruz. kitle geniş olunca . bireysel keyif alacağı oyun yerine ,beraber oynanıcak oyun seçmeye çalışıyo insan .

sende oynuyomusun king onu söyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Seafarer's Rest'te Char Mühendis olarak oynuyorum :)

AoC'nin gittikçe bozulması üzerine bir süre Diablo 3 oynadıktan sonra pazartesi günü gw2'ye başladım.

şu an 13 lvl'ım ilk zone u bitirmek üzereyim. oynadığım kadarıyla şöyle özet geçeyim.

open world bir dinamik dünya var (bulunduğun mekana göre lvl, statlerin ayarlanıyor, o haritanın lvlına çekiliyorsun)

haritalar AoC'deki gibi instance, ama daha geniş ve yüklemesi daha kısa.

oyun pve'si, dinamik eventler, kendi hikayenden ve yanlış olabilir 3 tanesi son lvl olan 8 zindandan oluşuyor.

skiller, traitler çok detaylı. bu nedenle karakterinde istediğin kadar farklı tip kombinasyon yapabiliyorsun.

WvW diye büyük bir pvp oyunu var. burada serverlar birbirine karşı savaşarak üstünlük kurmaya çalışıyor. çok oyunculu pvp diye düşün. optimizaszyon iyi yapılmış ki benim eski laptopumda bile az kasmıştı.

denemeye değer. ama 24 kişilik raidler arıyorsan şu an öyle birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...