Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İmamlar Polis Akademisine

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Hiç şaşırmadım artık. Din odaklı polis devleti kuruldu kurulacak. Akademinin yönetmeliği imam-hatip öğrencilerinin alınmasına izin vermiyordu, dün Resmi Gazete'de yayınlanan değişiklikle bu yasak kalktı.

Bir değişiklik daha var ki, ülkenin rezil durumunu tam gösteriyor. Artık Polis Akademisinde sınıf geçmek için en çok, en çok üç F notu aranıyor sadece. İmam-hatiplerden, sokaktan filan en gerizekalı, aptal insanları toplayıp, sorgulamayı hatta düşünmeyi bilmeyen kafalarına kendi ideolojilerini ve çarpık dinlerini doldurup, sokağa terür yaymaya salacaklar polis adı altında.

Pişman oldum aslında iktisat eğitimini bırakıp hukukçu olmaya çalıştığıma, en azından iktisatta ülkeyi terk etme fırsatım olurdu. Hukuk da kalmadı zaten. Hukuk mahkemelerinde işliyor sadece, ceza ve idare mahkemeleri gitmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

imam hatip diyor haberlerde. polis akademisinin başındaki adam da imam hatipli zaten sfsd

şu adam hatta

said:
Remzi Başkan'ın kelamı!
Polis Akademisi Başkanlığı’na atanan Prof. Remzi Fındıklı, Hasılı Kelam/Özlü Sözler adıyla bir kitap yazdı. Kitabında siyasetten, askerlere, kadınlara ve dinlere ait ilginç görüşler ortaya koydu.Kitapta “Batı, terbiye edilmemiş bir attır, 15’inde kız ya erde, ya yerde olmalıdır, fakirin aklı olsa, fakir olmazdı, erkeğin göbeklisi kadının da bebeklisi makbuldür, demokrasi vasat insanlar yönetimidir” gibi ‘sözler’ bulunuyor

Bu adamın akademi başkanı olduğunu şaşırmaktan bu habere şaşıracak gücüm kalmadı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

sen bunu derken
HotLine said:

yav turkiye ne kadar igrenc bi ulke oldu ya.

şöle hayal ediyorum seni:

şaaşalı bi odada, oymalı kalmalı bir koltukta, üstünde koyu renk takım elbise, elde altın yüzük, boyunda altın kolye. iki yanında rus kızları..

bi de minik evcil zürafa..

rusyada kal!
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

polis eğitimini sıkılaştırıp polislerin kalitesini arttıracaklarına önüne geleni polis yapabilmek için uğraşıyorlar. sonra polis devleti kurmaya çalışıyorlar deyince de "ne alaka yaa" diyor bazı zekiler

ne alakası var olm
adamlar demokrasi getiriyor, askeri vesayeti yıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

>imam hatipleri komple kaldır
>ortaokul-liseye gerekli dersleri seçmeli olarak koy. müzik yerine gitsinler onu alsınlar because fak müzik
>din görevliliği için ilahiyatı zorunlu hale getir, gerekli bölümleri ekle
>her camiye eli yüzü düzgün lojman ver, maaşları buffla
>???
>profit

buyrun imam hatip problemini çözdüm
diyanet işleri başkanlığı için oylarınızı bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

sen bunu derken
HotLine said:

yav turkiye ne kadar igrenc bi ulke oldu ya.

şöle hayal ediyorum seni:

şaaşalı bi odada, oymalı kalmalı bir koltukta, üstünde koyu renk takım elbise, elde altın yüzük, boyunda altın kolye. iki yanında rus kızları..

bi de minik evcil zürafa..

rusyada kal!

sabah sabah icimi actin saol. ben bile kendimi daha ole hayal etmemistim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

niye ki polis olmak için çok iyi mat. fizik mi bilmek gerekiyor
job açısı filan

Ciddi değilsin heralde. Polisin tek görevi jobla vurmak değil.
Dua ile çözülmüyor olaylar. Bazı şeyleri outsource edersin tabi ama her şeyi değil.

Ha öbür taraftan, eğer "imam hatiplilerin eline geçmesi"nden yakınıyorsa insanlar, kendileri gidip polis olsun. Zaten başvuran kalitesi artınca, zoraki seçicilik gelecektir.

Polis sayısı gerçekten az. Hem 155'i arayınca cevap vermiyorlar diyorsunuz hem polis alınınca polis devleti diyorsunuz. Ben tıkandım, bir karar verin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...