Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

günaydın günlük,

bugün haftanın son günü olması münasebetiyle küçük bir konuşma yapmak istedim beni mazur gör. bugün bence de çok kutsal bir gün. çünkü insanlar yüklendikleri negatif enerjiyi bütün haftasonu boyunca boşaltabiliyorlar. ben de onlardan biriyim. yaşasın cuma günleri!
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

xaty said:

Ben de bi kaç gündür nezle, baş ağrısı falan çekiyordum uzun yol-uykusuzluk-sıcak hava ve deli gibi çalışan klimalar üst üste gelince. ama bugün hiç birinden eser kalmadı.

O son yedigin hamambocegi kanadi kizartmasi iyi geldi di mi?

hamam böceği kanadı kızartmasının faydası oldu mu bilmiyorum da, okunmuş yavru ahtapot yedim. kızartmışlar yavrucakları, üstüne hafif tatlı bi sosla susam serpiştirmişler. çerez gibi gitti birayla
Sosyal ağlarda paylaş

bütçenin ilk taslağı bitti lan günlük;

ankaranın bağları
büklüm büklüm yolları
ne zaman zarhoş oldumda
galdıramıyom golları

dün gecem çoğunlukla şu şarkıyla geçti, zaten gece 01:30'a kadar ofisten çıkamadık, koskoca katta 2 kişiydik. müdür ve ben. usta ve çırak. master and apprentice. bütçeyi bitirdik diye bi oynamadığımız kaldı ama 10 kere şu şarkıyı dinleyince oynamış kadar olduk

sabah yine kafamda ankaralı coşkunla kalktım,
tuvalete ankara havası oynayarak gidim

babacumun sabah damarı
büklüm büklüm bağırsakları

ankaranın yollarını ezberledim günlük

büklüm büklüm hep
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

çok yalnızım lan günlük

ben de lan..

hatta fake olarak bu sabah gelen dasaaalover isimli kullanıcıdan gelen mesajı saklıyorum ki arada bakıp yüzüm gülsün falan.

yalnız değilsin kavurma.
sen bizim de kavurmamızsın.
canımızsın. *omzunu ısırıp çiğner*
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Sende para var bizde yok mu
Bende seni porto ricolulara veririm, gangnam style açıp çatlayana kadar izletirler sana

o zaman miami 36th Street de senin porto ricoluların benim zencilerime karşı kapışsınlar da o sırada biz de plajda hatunlarla eğlenmeye gidelim.

ne dersin ha mike!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...