Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Yıllardır çalıştığım bankaya rezil olduğuma mı yanayım, ayakta uyutulduğuma mı yanayım, gerizekalılığıma mı yanayım yoksa götüne kaçan 63bine mi yanayım bilemedim günlük. Çok moralim bozuldu yemin ediyorum şu dünyada babana bile güvenme boşa dememişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Tarih karmaşası yaşıyorum Bugün günlerden ne hangi ay kaç gün sonra tatil şu nezamandı bu nezaman gelicek habire gün sayıp herseferinde unutuyorum .

Sanırım trabzona gidiyorum bayramda babaannemi dedemi kuzenleri falan çok özlemiştim trabzonu da çok özledim bir yıl oldu nerdeyse gitmeyeli. ekim ayı ama kurban bayramında kışın bile güneşli olur trabzonda hava ilginç bi şekilde , bakalım bu yıl nasıl olacek.

neyse öyle işte /post
Sosyal ağlarda paylaş

abi salaklarla konuşuyorum paso.
telefonu açıyorum salak
kapatıyorum salak
dört tarafta salak

hayır imadan anlamayan adam mı olur?
olur abi.

salaksa olur
hayır sonra anlatırım diyorum anlamayınca "sen anlat ben anlarım" diyor salak.
ulan şemasını çizsem anlamayacaksın işte.
salak
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Tarih karmaşası yaşıyorum Bugün günlerden ne hangi ay kaç gün sonra tatil şu nezamandı bu nezaman gelicek habire gün sayıp herseferinde unutuyorum .

Sanırım trabzona gidiyorum bayramda babaannemi dedemi kuzenleri falan çok özlemiştim trabzonu da çok özledim bir yıl oldu nerdeyse gitmeyeli. ekim ayı ama kurban bayramında kışın bile güneşli olur trabzonda hava ilginç bi şekilde , bakalım bu yıl nasıl olacek.

neyse öyle işte /post

aha trabzonluymuş copry kacın la silah vardır bunda!

Askere gitmeye yakın iyice koyverdim işleri birde bugun iş yerinin bahçesine köpek geldi bütün gün sevdim oyun oynadık durduk. Çok sözümü dinliyor namuzsuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...