Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Salaklara karşı iyi niyetle yaklaşıp iş yaptırmak zor iş hakkaten. Bi tarafta g.tümde ayı bağırıyo bi tarafta bu heriflere iş yaptırmaya çalışıyorum ki paralarını alsınlar, inatla aynı hatayı yapıyolar. Artık kafalarına vura vura "bak hatan bu, böyle yap, yoksa paranı alamıycaksın." diyorum ama anlayan yok, "sen paramızı vermiyosun" modundalar günlük. Eben günlük, eben.
Sosyal ağlarda paylaş

Kızları satıp Hüsoya gidesim var günlük, bi tak waffle cezbediyor oda 3 haftadır canımı çektirdiler diye. Gidip waffle yiyip sonra işim çıktı diyip hüsoya mı gitsem ki? Lan kızı da bayadır görmedim gerçi. Benim ufaklık kasımın 23 ya da 24ünde kutlama yapacaz haberin olsun bak plan yapma dedi. Hei bakiim işim yoksa gelirim dedim işin o zaten nişanlanacam dedi. Ben yeni uyandığımda böyle şeyler demeyin sevinemiyorum sonra kızıyorsunuz günlük ya. Babası verdi ya lan kızı en sonunda, yaza da evlenirler kesin bunney ya müzmin bekar biz kaldık herkesler evleniyor ufaklıklar bile gitti anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

bi süre sonra büyük ihtimalle hızlandırılmış belgeseller çıkartıcaklar. 20dk toplam süre. 17+3dk reklam ile 15+5dk arası.

belli konular üstüne, saf, damıtılmış bilgi + anlatan adamların konuşurken suratlarnı göstermek yerine bol bol infographics, animasyon.

çok çok hızlı bilgi aktarımı.

belgeselleri bir nevi zihinsel masturbasyon için izliyoruz ne de olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

duaca;

we are the books we read, the films we watch, the music we listen to, the people we meet, the dreams we have, the converssations we engage in.
we are what we take from these.

we are the sound of the ocean, the breath of fresh air, the brightest light and the darkest corner.

we are a collective of every experience we have had in our life.

we are a very single day.

so drown yourself in a sea of knowledge and existence.
let the words run through your weins and let the colours fill your mind..

amince.

ps: olmuştur umarım lol.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

+111

Hafasonu çook güzeldi günlük .. Safranboluyu daha çok severim diye bekliyordum ama amasrayı daha çok sevdim. İnsan yönünü şaşırıyor gezerken heryer deniz.. Mızıkam oldu bir de ok ve yay aldım en kısa zamanda piknik ve ok çalışması lazım. O zamana kadar mızıkada geliştiriyim kendimi bence
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

+111

Hafasonu çook güzeldi günlük .. Safranboluyu daha çok severim diye bekliyordum ama amasrayı daha çok sevdim. İnsan yönünü şaşırıyor gezerken heryer deniz.. Mızıkam oldu bir de ok ve yay aldım en kısa zamanda piknik ve ok çalışması lazım. O zamana kadar mızıkada geliştiriyim kendimi bence

mızıka da geliştir aynen
okçulukta geliştirme, şeytan fırlatır oku sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...