Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Millet kelle görsün!

reyou

Öne çıkan mesajlar

film izlet boşver dizileri. bi aslan kral mesela. ya da yaşı bunlara büyükse bi jurassic park patlat, back to future serilerini izlet oy oy oy. sonra ne bileyim peter pan olur hani şu robin williams lı olan. jumanji olabilir. sonra mask olur! disney yapımları var aladdin, tarzan vs.
çocuk olup benim izleyesim var şunları.

biraz büyüsün van dam izletmeye başla. benim çocuğum öyle olacak mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

önceki sayfada dendiği gibi anime izletmek gayet yararlı olabilir. oradan alacağı kültür türk kültürüne de uyumlu, yakın. tabii aşırı fazla tür olduğundan hangi animeleri izlemesi gerektiğini bilemiyorum. araştırırım birazdan.

anime izlemesini tavsiye etmemin bir nedeni de tv gibi bir şeyin önüne tamamen geçmektense (imkansız gibi bir şey) başka bir yere "kanalize" etmenin daha yararlı olacak olması. hem türkçe altyazı-ingilizce dub animelerde dile aşinalık ve hızlı okuma yeteneği de kazanır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Isparta’nın Yalvaç İlçesi’nde kendisine tecavüz ettiğini öne sürdüğü Nurettin G.’yi tüfekle vuran, ardından bıçakla başını kesip “Millet kelle görsün” diyerek köy meydanına atan “namusumu temizledim kimse çocuklarıma namussuz kadının çocukalır diyemeyecek namusunu temizleyen kadının çocukları diyecek” diyen N.Y.’nin 29 haftalık hamile olduğu, bu nedenle kürtaj yapılamayacağına karar verildi.
N.Y.’nin çocuğu istemediğini beyan etmesi üzerine avukatı ‘Çocuk Düşürtme, Düşürme veya Kısırlaştırma’ ile ilgili Türk Ceza Kanunu’nun 99′uncu maddesinin işletilmesini talep etti. Maddeye göre, kadının mağduru olduğu bir suç sonucu gebe kalması halinde gebelik 20 haftaya kadar sonlandırılabiliyor.
Mahkeme bunun üzerine N.Y.’yi Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne sevk etti. Muayene edilen N.Y.’nin 29 haftalık hamile olduğu belirlendi. Hastaneden Yalvaç Cumhuriyet Savcılığı’na gönderilen raporda gebeliğin 29′uncu haftaya girdiği, bu nedenle hamileliğin sonlandırılamayacağı belirtildi.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tecavüzcüsünün kafasının kesen kadına Belediye Başkanı övgüler yağdırdı ve maaş bağladı

Isparta Yalvaç’ın Koruyaka Köyü’nde oturan 2 çocuk annesi evli Nevin Yıldırım (26) kendisine tecavüz edip hamile bırakan 2 çocuk babası Nurettin Gider’i (35) 28 Ağustos’ta tüfekle öldürmüş kestiği başını çuvala koyup, “İşte namusumla oynayanın kellesi” diye bağırıp köy kahvesinin önüne atmıştı. Tutuklanan Nevin Yıldırım 29 haftalık olan bebeği de doğurmak istemediğini söylemişti. Ancak mahkeme hamileliğinin 7. ayında olan Nevin Yıldırım’a kürtaj izni vermemişti.

http://www.posta.com.tr/3Sayfa/HaberDetay/-Turk-ve-Islam-kadininin-yapmasi-gerekeni-yapti-.htm?ArticleID=139373
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...