Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gezecem tozacam

Arma

Öne çıkan mesajlar

haftaya yıllık izne ayrılacam. henüz birşey ayarlamadım ama bodrum datça marmaris taraflarında butik otel arıyorum. annem kızkardeşim ve ben gitcez. aile yeri olacak. otele kapanıp hayvan gibi ye, iç, yat, yüz aramıyoruz. butik tarzda pek lüks olmayan kafa dinlemelik ve bölgeyi çıkıp gezebileceğimiz bir yer olsun istiyorum. denizde önemli. denize 0 olan bildiğiniz güzel bir yer var mı? araba var ulaşım sıkıntısı yok.
beyni çalışmaktan sulanmış şu kardeşinize güzel tavsiyelerde bulunun bakiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

gittiginiz yere araba ile gitcekseniz sorun olmazda, butik otellerin kendine ait kumsali falan olmuyo..

disarda yiceniz icceniz, sezlong parasi, park parasi, kumpir parasi derken cok masraf yaparsiniz.

hersey dahil tr de bulunmaz nimet abi, amerikada falan bu sistem yok mesela millet bunun icin meksikaya, dominike falan kaciyo..

o yuzden mavi bayrakli kumsali olan bi otek en iyisi ozellikle aile icin hemen ikna et :D
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

disarda yiceniz icceniz, sezlong parasi, park parasi, kumpir parasi derken cok masraf yaparsiniz.

hersey dahil tr de bulunmaz nimet abi, amerikada falan bu sistem yok mesela millet bunun icin meksikaya, dominike falan kaciyo..

O kadar kötü değil dışarda ye iç gez toz hatta diğerinden iyidir bence.

Herşey dahil de adam gibi oteller pahalı çekiyor fiyatı millet hayvan gibi yeme içme yaptığı için. Askerlik gibi şu saatler arası yemek diyorlar ve işi gücü bırakıp otele gidiyorsun bazen veya kaçırıyorsun gidip dışardan yiyorsun vs vs vs

Bundan sonra tatillerimden yeme içmeyi çıkarıyorum. Gidip kafama göre istediğimi istediğim saatte yiyip tatilimi yaparım
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey dahil ucuz oluyor aslında yeküne vurunca. Tabii gitmeden 2 gün önce değil 3-4 ay önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Şöyle diyim günlük 100 otele veriyorsanız 100 de dışarıda yiyorsunuz. Kaldı ki nerede yiyeceğiz, nereye gideceğiz derdi var. Herkes başka telden çalar falan uzun iş.

Tek kötü yanı ne çıkarsa onu yemek zorunda kalmak, o yüzden de düzgün mutfağı olan adam gibi bir yerde kalmak önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...