Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

metroda galatasaraylılar arasında kalan fenerli

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

helal olsun formayı çıkarmamışlar
gsliler normalde öldürürdü ama hayret demekki arkadaşları adamlar rahat rahat güle güle eğlendiklerine göre

tam tersi gs'li medeniyetini gösteriyor. fb'liler arasında 1 gs'li olsa ağır meydan dayağı yemişti vallahi.

keza aynı şeyi bir muhabirin arena'nın açılışına fanatik fenerli kılığında gittiğinde de görmüştük "deli misin git işine" falan deyip geçiyordu gs'liler. tam tersi durum olsa sağ çıkamazdı o muhabir oradan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

helal olsun formayı çıkarmamışlar
gsliler normalde öldürürdü ama hayret demekki arkadaşları adamlar rahat rahat güle güle eğlendiklerine göre

Arena'dan sonra GS taraftarı seviye atladı diyorlar ya hep, cidden. En azından öldürmekten vazgeçip boş beleş dalgaya atlamışlar adfads

Darısı bizim Fener formalıları denize atan adamların başına sdfsdfs
Sosyal ağlarda paylaş

KullofAtlantis said:

kulağında 900 liralık beats kulaklığı var bi de off çok uyuz oluyorum şöyle adamlara.

"BAKIN BİR KULAKLIĞA 900 LİRA VERDİM VE CADDELERDE BÖYLE GEZİYORUM"

geçen gün beşiktaşta da gördüm bi tane

dün 2 tane tip gördüm 12-13 yaşlarında veletler takmışlar kulaklarına dolaşıyolar castin bibır kafalarında
Sosyal ağlarda paylaş

notwist, servet düşmanlığıyla uzaktan yakından alakası yok, züğürt de değilim çok şükür, sence bu milyarlık(edit: binlik) kulaklıklar çıkmadan önce kimsenin sokaklarda tam kalıplı kulaklıklarla gezmiyorken birden sokaklarda insanların bu tür kulaklıkları yeni keşfetmiş gibi peydah olması garip değil mi?

müzik dinleme sevgisi filan değil yani tamamen bir "ben zenginim" bildirimi bu.

sadece para için değil bu başka konularda da olabilir mesela "ben çok kültürlüyüm" gösterişi...

genel olarak bu tür gösterişlerden hazzetmiyorum, hazzetmemek de çok garip değil yani.

yoksa banane isterse dolarlarıyla kıçını silsin...
Sosyal ağlarda paylaş

gs'lileri bende tebrik ediyorum bu açından,geçen yılki şampiyonluk maçından sonra gs derneğine gittim,dernek dışındaki kalabalık 2-3 kez küfürlü marşlar filan söylediler onun dışında,dernekten ne bi küfür ne de bana karşı bi sataşma geldi.

ama yaşadığım şehirde kavga gürültü çok fazla olmaz hele takım işlerinden o yüzden genelleme yapmak yanlış olabilir tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...