Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakkari'de Askeri Konvoya Saldırı

AthleT

Öne çıkan mesajlar

bu artık savaştır hergün bu kadar şehit olmaz . ordu seferberlik ilan etmeli . gerekirse kimyasal silah kullanılmalı . dağlar tamamen temizlenmeli . sınır dışındaki kamplara bomba yağdırım kimyasal silahlarla temizlenmeli

bdp kapatalıp vekileri içeri atılmalı apo piçi asılıp aileside sürgüne gönderilmeli .

dağdaki büyük başlar teker teker alınıp idam edilmeli .

bunlar olurken cıkacak en ufak protestoya silahla çok ağır şekilde müdale edilmeli .sıkı yönetim ilan edilmelki doğuda .

bunları yaparlarsa yıl sonuna kadar pkk diye bişey kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

bu artık savaştır hergün bu kadar şehit olmaz . ordu seferberlik ilan etmeli . gerekirse kimyasal silah kullanılmalı . dağlar tamamen temizlenmeli . sınır dışındaki kamplara bomba yağdırım kimyasal silahlarla temizlenmeli

bdp kapatalıp vekileri içeri atılmalı apo piçi asılıp aileside sürgüne gönderilmeli .

dağdaki büyük başlar teker teker alınıp idam edilmeli .

bunlar olurken cıkacak en ufak protestoya silahla çok ağır şekilde müdale edilmeli .sıkı yönetim ilan edilmelki doğuda .

bunları yaparlarsa yıl sonuna kadar pkk diye bişey kalmaz.

doğuda derken? adamlar çoktan batıya yerleşti bile, muhtemelen artık şehir merkezlerini hedef almak için ufak ufak çalışma başlatıyolar..
Sosyal ağlarda paylaş

MOSSAD-CIA-PKK işbirliği ile bir batıda, bir doğuda bombalar patlıyor. Birileri çıkıp,"PKK üstrlenmedi"diyorlar. Hemen birileri de tamamlıyor,"Suriye işi bu bombalar"diyorlar. Amerika-İsrail bir taşla bakın kaç kuş vuruyor:
-BOP-GOP tam gaz devam,
-Türk-Kürt ayrışması artık son seviyede,
-Yakında Türkiye'nin Suriye'ye sokulmak istendiği ortada,
-Kürt Devleti istekçileri artık çok rahat bu isteklerini dile getiriyorlar,
-Hala(şu an bile)ULUSAL KANAL hariç hiçbir kanal canlı yayında Hakkari'deki bugün şehit olan askerlerden bahsetmiyor-bahsedemiyor,
-Gaziantep'te ellerinde Türk bayrakları ile şehit cenazelerine katılmak isteyen gençlere izin verilmiyor(TÜRK BAYRAĞI'ndan korkan iktidar!?),
çok var daha da, yazmayayım,şiştim...

Şehitler ışık olsun, şehadetleri her kesimden uyur gezerleri artık uyandırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

bu mevzu ile ilgili bir vatandaşla uzun bir yazışmamız olmuştu patide be canım. "öldüler, cennete giderler inşallah,toprakları bol olsun, vs." gibi sözlerden,iyi dileklerden ziyade(ki böyle düşünen-söyleyenlere de saygım sonsuz)ışık olarak sonsuzluğa gitmeleri daha mantıklı geliyor yurdumun bazı insanlarına. ben de o insanlardanım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...