Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

21 Ağustos Stress Testi

Boneslark

Öne çıkan mesajlar

thief oynıcam dedim
ama sürekli acaba başka bişey mi oynasam die düşünüorum
her classın birden fazla oynama şekli olması çok cazip gelio acaba başka classla daha mı eğlenicem vs die sürekli düşünüourm

hiç mutlu değilim das

o yüzden resmen çıktım oyundan dedim düşünmicem theifı açıp devam edicem releasede
Sosyal ağlarda paylaş

Yarım saatlik Stress testten izlenimler
-i7 2.9 ghz işlemci 6 gb ram gtx 275 ekran kartı ile oyun fullde 17 fps (kalabalıktanmıdır bilemedim)
-Thief açtım 2 nolu skili kullanırken etraftaki moblar playerlar kayboluyor.
-mapte baya ilerlemiştim 2. skili yine kullandım etraftaki canlılar yine görünmez oldu sonra bi baktım haritanın en başına ışınlanmışım :)

şu kasma olayından sonra oyun yalan olma yolunda ilk adımını attı benim için diyebilirim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

-i7 2.9 ghz işlemci 6 gb ram gtx 275 ekran kartı ile oyun fullde 17 fps (kalabalıktanmıdır bilemedim)
-mapte baya ilerlemiştim 2. skili yine kullandım etraftaki canlılar yine görünmez oldu sonra bi baktım haritanın en başına ışınlanmışım :)

şu kasma olayından sonra oyun yalan olma yolunda ilk adımını attı benim için diyebilirim. :)

fullde olduğu için olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

neredeyse her classda buna benzer sıkıntı vardı. mesela engineer ile rifle kullanırken 5. skil bastıgında ilk cıktıgın yere atıyordu seni mesafe 100 metre olsa bile, aynı çekilde ele nin lighting skili vardı böyle hızlıca ileri gitmeni sağlayan o da öyle. en tuhafu guardian dı bi skilini kullandıgında direk yatıyodu kendi kendine :) arkadaslarla bunları farkettim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun açılırken Nvidia karıtmın driverını update etmemi istedi beta drivera en son çıkan beta driverı (479 mu neydi) yükledim fakat oyunda test edemedim :D

Problem yaşayan arkadaşlar Nvidia kart mı kullanıyor bir de kullandıkları ekran kartı sürücüsünün versiyonu nedir?

GTX560 benim kart bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...