Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucretsiz Yuksek Hizda VPN

Editor

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Kendi VPN'nizi açacaksınız, Boxpn'den sonra ikinci bir kişisel kullanım için yerli VPN sağlayıcımız olacak, güzel ama be tavrın pek iyi değil senin.

Hem doğru olması mümkün olmayan şeyler söylüyorsun şöyle:

Editor said:
Bireysel musteriler icin kisi basina dedicated 100Mbit veriyoruz.

Hem de forumda konuda yazılı her şeye o scam, bu güvensiz, bu çalışmaz diye geliyorsun.

Dürüst, iyi bir servis sunacaksanız iyi, ama şu haliyle (7TL'de static ip, 5TL'ye 100Mbit dedicated server..) pek güvenilir durmuyorsun. Hangi ülkeden servis verdiğiniz bile belli değil, bir servis satmaya çalışırken düzgün Türkçe kullanmıyorsun. İnsanların güvenmesini istiyorsan şeffaf ve düzgün davranmalısın.

Nerede olduğu belli, vergisini veren, güvenilir venture capital'lardan destek alan bir şirketi tercih ederim ne olduğu bile belirsiz bir VPN'ye. Benim kullandığım mesela 1998'den beri bu işin içinde. Bu Spotflux yeni ama referanslarıyla güvenilir. Senin referansın ise başka bir isimle forumda yazdığın delice şeyler. Yok, o Crymeariver denen adam sen değilsen daha önce aynı şey söylendiğinde sesini çıkarmalıydın.

Bu arada iyice sinirlerimi bozdun, Garbage'de karalama konusu açıyorum sana. Böyle tavırla tek bıraktığın izlenim conman olduğun.

*Eger bir hizmet alirsan Faturani yollayabiliriz.
*Turkcem internet geneline gore iyi diyebilirim ve yazim hatalarida kullandigim cihazlardan kaynaklanmaktadir.(hiz benim icin onemli)
*Saga sola pok atip durmuyorum. O sistemi denedim ve programlarinda spyware tespit ettim napiyor kisaca soliyim reklamlari halledio belli bir ip ye devamli olarak senini girdigin siteleri yolluyor cookieleri bile aliyor gonderiyor e bu durumda public bi ortamda paylastigini goruncede bunu belirtmek istedim.
*1998 de kendi ISPim vardi amigalarla multi connection yapiyordum o zamanlarda 10 kisi vardi grubumuzda. interaktif islere profesyonel olarak kendim 2000 yilinda basladim.
*tekrar belirtiyorum ben satmak icin yazmadim bilgi almak icin yazdim. Oneriler icin ve test icin yazdim.
ucretsiz kullansinlar beta doneminde diye yazdim

ayrica dedigim dogrudur 100mbit hatti olan varsa Ulassin bana test yapalim deniyelim gbit hatta olur

isteyen varsa adresimi veriyim gelsinler gorsunler ofiste herseyi
Sosyal ağlarda paylaş

VPN servisimiz DNS problemleri yuzunden Mobil cihazlarda sorun yasanmisti dun ve onceki gunu icin o sorun cozuldu.

Beta suresince restart ve kapali durma sureleri olmaktadir. Kullandiginiz surelerde bazi testler yapilmaktadir. onun disinda suana kadar sistemimizin 38Gunluk uptime Suresi vardir.

Bu arada herkes makale filan yazana para veriyor biz niye para vermiyoruz dedik ve daha oncede bahsettigimiz affiliate sistemini devreye sokmaya karar verdik sistem suan yaziliyor bitince buradan bildiricem.

Sistem kisaca su sekilde isleyecek:

Her getirdiginiz uye icin musteri hangi paketi aldiysa o ilk ay odenen para sizin kasaniza gececek...
Ama sizin kasaniza gecmesi icin en az 3 ay boyunca uyelik almasi gerekmektedir 3 aylik odeme yaparsa direkt odemeyi kasaniza gececek aylik odemeli aliyorsa kasaniza gececek para icin 3. ayi beklemelisiniz.

Birde ustune %24 Musterinin yaptigi her odemeden komisyon alacaksiniz.

Yani kisacasin soyle bir hesap yapalim:

3 ayda 10 Kurumsal 50 bireysel musteri yapsaniz 3 ay sonunda toplam olarak kazanacaginiz para:

2700 TL

Aylik olarak ta 175 TL Prim kesintisiz olarak alacaksiniz(musteriler odeme yaptigi surece.)

Mesela aylik 100 biresel musteri kazandirsaniz 5 ayda 500 musteri

Aylik geliriniz : 4500 TL ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://cabukvpn.com/

Siteyi açmışlar.

http://i.imgur.com/Vlg1W.png

Türkçe yazarken cümle içinde özel isim olmasığı sürece büyük harf kullanılmaz.

Sitede iletişim adresleri de yazıyor; adrese baktım Google'da, GlobalShop'dan alınmış hangar kutusu çıktı:

http://i.imgur.com/AHV7O.png
Sosyal ağlarda paylaş

Bireysel dusuncem; GERGE in cok gereksiz bir insan oldugunu soyleyebilirim size...

Grammer nazilik yapayim derken cuvallayan ve fail olmasina ragmen google search le kendisini arastirmaci dedektif sanan bir insandir.
Iletisim adreslerimize itibar etmenizi rica ederiz.
Resmi acilisi yapilmis ve satis yapiliyor durumda degildir sitemiz.

Bu RAGE attack saygisiz dusuncesiz hali paticik tarafindan belki ceza almayacaktir (oyle dusunuyorum ) zaten yonetimede pek bi guvenim yok bu konuda.Ama beni uzdugunu soylemeliyim.

Daha fazla GERGE nickli arkadas ile tartismak istemiyorum, geyik ve saka halinde olusan durumu cok gereksiz bir noktaya getirip saygisizlasmistir, gerekiyorsa adresi verebilirim gelsin goruselim, sorunu neymis ogrenelim cozelim.

Offical acilisimiz yapilinca herkes her adresimizi ve her telefon numarasini gorebilir olacaktir merkez firmamiz Guvenlik nedeniyle Turkiye disinda olacaktir ama resmi vergi daireli uydu subemiz turkiyededir. Teminat sozlesmelerimizi lafla degil noter huzurunda yapiyoruz.

Ayrica Saygi gosteren ve beta test donemimizde yanliz birakmayanlara cok tesekkur ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Olay sitede yazan degil de nereye kime guvendigin. Hani belki cok dusuk bir ihtimaldir ama soyle VPN'lerden birini test amacli kullansam ve kotu niyetli birine denk gelsem benimkiyle birlikte bir cok insanin daha hayati kayar benimle birlikte.

Aynisi sizin icin de gecerli. Parasini odeyip alirken bile milyon kere dusunuyorum ben. Siz de ince eleyip sik dokumadan atlamayin, dusuk bir ihtimal de olsa caniniz yanmasin.

Bu arada su VPN adreslerinden bir ikisini verir misiniz bana ? Tanesi 450 dolar olan sunucular nerden alinmis merak ettim. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar bu hafta kullanıcı panel testi yapacaz gerekli bilgileri burdan vericem...

VPN accountu olan kişiler mail adreslerini atarlarsa onlara hemen Legit Account açacağiz açılıştan sonra 1 ay daha ücretsiz kullanabileceksiniz.

Planlanan Açılış günü 1 Ekim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...