Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucretsiz Yuksek Hizda VPN

Editor

Öne çıkan mesajlar

Editor said:

"roket adam" said:

Yasal olarak bu devlete bilgi vermeme olayını nasıl kotaracaksınız merak ediyorum cidden. Bi açıklaması var mı?

Sirketimizin bulundugu bolgede devletle sozlesmelerimiz var ve devletin zaten sagladigi guvence var.

Hicbirsekilde baska bir ulkenin bizim bilgilerimizi isteme hakki yok terorist faaliyetler olmadigi surece...

oyle bi varki isteme haklari...
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bu arada devletten bilgi saklama, anlaşma filan olmaz yani. Uydurmuşsun onu. Bilgi tutmuyorum bile diyemezsin, belli bir zorunluluğun var.

yanlis anlamissin
Sirketin bulundugu ulkede zaten gizlilik politikalari cok iyi ve baska bir ulkenin gelip bilgi isteme hakki yok diyorum.

Sirketin bulundugu ulke isterse tabiki vermek zorundasin yoksa gelir basar. Ama suan bir sorunumuz yok devletle ilgili.
Uluslararasi hukuk bilen avukat arkadaslar varsa burada daha iyi bilirler onlar
Sosyal ağlarda paylaş

BU haftaki VPN Account kotamiz dolmustur.
Onumuzdeki hafta son 5 kisiye vericegiz.
Simdiden isteyen olursa siraya koyabilirim.

Ayrica VPN hizmetini kullanan arkadaslar sorun varsa sorunlari onerilerinizi veya iyi buldugunuz taraflarini paylasirsaniz sevinirim. Yardimci olmaya calisalim hizmetimizi gelistirelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

ilk siraya seni aldim pazartesi vermeye baslayacaz.
4 adet kaldi ve son bu test asamasi icin.

Toplamda 200+ testerimiz var suan arada yuk dengelemesi icin stress testleri de yapip herkesi tek servera yonlendiriyoruz ve herhangi bir sorun yasamadik.

Pztesi oldu accountumu alabilir miyim(:D

Yalnız sistem stabil ve hızıda tatmin ediciyse,bende düzenli olarak alırım her ay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...