Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

As of 2010–11, UEFA awards €2.1 million to each team in the play-off round. For reaching the group stage, UEFA awards €3.9 million, plus €550,000 per group match played. A win in the group is awarded €800,000 and a draw is worth €400,000. In addition, UEFA pays teams reaching the first knockout round €3 million, each quarter-finalist €3.3 million, €4.2 million for each semi-finalist, €5.6 million for the runners-up and €9 million for the winners.[50]

Playoffs: €2,100,000
Group stage: €3,900,000
For each match in group stage: €550,000
Group match victory: €800,000
Group match draw: €400,000
Round of 16: €3,000,000
Quarter-finals: €3,300,000
Semi-finals: €4,200,000
Losing finalist: €5,600,000
Winning the Final: €9,000,000

kaynak: wiki
Sosyal ağlarda paylaş

kazıklandığımız ambrabat'ın bile parası çıkmış ya la.gerçi ambrabat kazık değildi en büyük kazığı hamitten yedik sdfsf

abi işte cl farkı bu her yıl düzenli olarak şu başarıyı gösterebiliyor olsak bir süre sonra gelen oyuncular da, klubün finansal durumu da düzelecek. daha sık yıldız oyuncular görebileceğiz vs.
Sosyal ağlarda paylaş

trathias said:

uefa yayın geliri + ayak bastı parası + galibiyet primi (1M x 3) + beraberlik primi (500k) + gruplardan çıkma primi = 30M'a yaklaştı kazanılan para.
yayın geliri miktarı belirsiz, geçen senekinden %15 fazla olacak deniyor; bu durumda 14-15 milyon euro eder. ayak bastı parası 8.5 milyon, puanlardan doğanlar 3.5 milyon, tur atladığı için de 3.5 milyon, 40 yapar!
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

Bülent Timurlenk ‏@timblnt said:

Zeman, Roma yönetiminden Amrabat'ı istemiş devre arasında. Büyük piyango olur Galatasaray'a...
7-8m ye okutabilsek süper olur :D

Aynen , ama Amrabat'ın daha akıllısını almak şart .

1 e 1 , dripling , sıfıra inip orta açma yapabilen bir kanat oyuncus şart

Emre , Hamit kanatlarda olunca oyun bir türlü açılmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

kithnos_1 said:

Esnaf said:

Bülent Timurlenk ‏@timblnt said:

Zeman, Roma yönetiminden Amrabat'ı istemiş devre arasında. Büyük piyango olur Galatasaray'a...
7-8m ye okutabilsek süper olur :D

Aynen , ama Amrabat'ın daha akıllısını almak şart .

1 e 1 , dripling , sıfıra inip orta açma yapabilen bir kanat oyuncus şart

Emre , Hamit kanatlarda olunca oyun bir türlü açılmıyor

lan o paraya almadık mı zaten niye satıyoruz aynı paraya? adamın aldığı para zaten 1.2 falandı galiba herif karın tokluğuna oynuyor zaten...

biraz üstüne koysa baya baya işe yarar, fiziğini falan inanılmaz kullanıyor zaten.

kadro zaten dar hala yapacağımız 1-2 milyon karın peşindeyiz bu kafayla beşiktaştan öteye gidemeyiz.

yukarda da yazdım önemli olan devamlılığı sağlayabilmek her yıl 30-40m arası para geliyor zaten siz hala 1-2m peşindesiniz.

onun yerine bir okadar daha harcayıp uçup kaçan bir sağ kanat alalım parası neyse verilsin daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

amrabat bu takımda yedek yabancı olarak bile olsa kalmalı bence

mucadelesini seviyorum adamın.gelirken feda yapmış.takımı seviyor hırslı

yağmurlu cluj maçında oynadıgı top yeter adamın.herif o yağmurda ne kastı belli değil.

eksikleri var ama herturlu faydalı.şuan adamdan beklenti yüksek bide.diğer kanatta hamit çok kötü oldugu için
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

ortalarının o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum ben.özelliklede yaratıcılık hiç yok adamda.tek iyi özelliği daha genç olması ve fiziğini iyi kullanabilmesi

aldığımız fiyata satabilirsek bence onun yerine o paraya çok daha iyi bir kanat alabiliriz

7m €'ya ambrabattan daha iyi alabileceğin bir kanat oyuncusu söyleyebilir misin yıllık 1.2m'ye oynayacak, hadi var diyelim ambrabatıda sattık o nu alabilceimizin garantisi var mı?

fm'yi kısın abi cidden şurda ki yorumlarınızı çok etkiliyor, benim yıllar oldu oynamayalı sdfsdf

bir krasic örneği var o kadar para verildi herif ilk 11'e gremiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam sezon ortasında yollamak saçma olur yerine adam bulamayız ama bence ambrabat yanlış bir transfer hamlesi helede o paraya.

şuan bu adamın fenerdeki topuzdan hiç bir farkı yok bence.fiziğini iyi kullanıyor 10 tane ortasından 1 ini iyi tutturuyor o kadar.hatta topuz defansa bol bol yardımda ediyor.ambrabat avrupa maçları dışında defansa katkısı sıfır

ancak avatajı genç olması işte.belki 2. yarıda çok daha iyi bir oyun görürüz adamdan benide döt eder
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

7m €'ya ambrabattan daha iyi alabileceğin bir kanat oyuncusu söyleyebilir misin yıllık 1.2m'ye oynayacak, hadi var diyelim ambrabatıda sattık o nu alabilceimizin garantisi var mı?

fm'yi kısın abi cidden şurda ki yorumlarınızı çok etkiliyor, benim yıllar oldu oynamayalı sdfsdf

bir krasic örneği var o kadar para verildi herif ilk 11'e gremiyor.

Ben de aynı şeyi abime ve arkadaşlarıma söylüyorum, cevab veremiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...