Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

şimdi bahsettiğim hikayenin linkini bulamadım. ben pisliğe, ahlaksızlığa, sportmenlikdışı işlere, kunilliğe, gudikliğe bulaşmış tüm başkanlara da sitemliyim. bu tüpçüsü de olur, A.Y. si de olur İlhan Cavcav'ı da olur Adnan Polat'ı da olur. 1 senedir burda konuşulan konulara tekrar girizgah yapmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

aziz yıldırım'ı savunan yok ki. aziz yıldırım şikecidir, yalancıdır, mafyadır, odur budur. ne düşünürsen düşünürsün. ama durup dururken aziz yıldırım böyle demişti ama böyle yapmış diyip, hayır öyle demedi dediği burada dediğimizde, banane ben onu kaale almıyorum böyle dediği için diyip, sonra birader bak o öyle dedi diyosun da herkes dedi aha bak dediğimizde, banane yeheaaeeaehaehaehe yapmak süpermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

fizbanım mesajını anlamaya çalışırken biraz beynim acıdı ama A.Y.'nın ntvspor'daki açıklamasını da izledim. efsane olan kulüptür futbolcular değildir minvalinde yapılmış bir açıklama. Heykel hususunda Sergen'in söylediklerine yakın bir söylem neticede.

Aslolan kulüpse taraftarsa, A.Y. niye Alex efsane değil diye açıklama yapıyor? Taraftar gönlünde böyle bir payeyi layık görmüş alexe. (kaldı ki bana göre de alex 10 numara 5 yıldız topçu. Üzerinden biraz zaman geçince efsane mertebesine yerleşecektir. Şimdilik yaşayan efsane ya da aktif efsane falan diyebiliriz istiyorsanız)

Yok şike sürecinin başından beri FB taraftarının takındığı tutuma istinaden A.Y. büyükeşit FB ise heykel ne bok yemeye dikiliyor?

Benim bu noktadaki derdim alex değil tekrar belirteyim. FB'nin ve taraftarının selameti için A.Y.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben aziz yıldırım'ın alex efsane değil söylemine katılmıyorum ki. a.y. >= fb de demiyorum, nerden çıkardın bunları anlamadım. diyorum ki, ben senin mesajlarındaki -bir değil iki değil, üç değil, tam beeeş (dört de olabilir saymadım) mesajındaki söylediklerin hatalıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

İlgili mesajlar bir araya toplandığında tek mantıklı mesaj yalnız fenn'in çıkış noktası olan mesajı.

Adam UEFA aldık, Süper Kupa aldık, hiç bir reklam yapamadık, ne bir heykel diktik ne bir şey üstüne TD'yi kovduk; başkası olsa bu fırsatları süper değerlendirirdi demiş sadece. Olay nerelere gelmiş sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...