Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne, Ne Kadar Eder Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

soketli rare var bi tane 20str falan daha az takınca çok bişey değişmiyor fiyatlarını bilemiyorum bu aralar kendimi farma verdim =
ah düzelene kadar dursun bari 9% reduced melee geliyor helmle aslında bi yandanda fury regeni kötü etkileyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

iki gündür saçma sapan droplar alıyorum.

mp4 full act 3 yaptım, legendary'yi geçtim adam gibi 63 lvl rare düşmedi desem yeri. sabah sıkıntıdan act1 key farm yapayim dedim mp3le rahat rahat, 3 runda bunlar düştü.

bunu da 50k'ya almıştım, hala değiştiremedim anasını satem :/

Sosyal ağlarda paylaş

ahahah forumda fikir almak için item koyup, önerilen fiyat istediklerinden düşük olunca salyalar saçan adamlar var ya.

diablo 3 türkiye yazınca gugılda burası çıkıyor malesef, o yüzden forum geneliyle ve geyiğiyle alakası olmayan, olumsuz cevap alınca kuduran tipler çoğaldı.

http://www.youtube.com/watch?v=6LF8O9jR5K0
Sosyal ağlarda paylaş

olay yardım almak istediğin zaman aklı sıra iğneleme yaptıklarını sanan malların ilk sırada cvp verip ego tatmin etmeye çalışması.

kaça satıldığını söylemicem ama gerizekalılık sınırının 2 katı aşıldı.

sanırım daha da muhattap alınmaya değecek adamlar değilsiniz. öpüldünüz ;)
Sosyal ağlarda paylaş

O değlde dün güzel bi yüzük düştü istiyen olursa gerçekten ucuza verebilirim.Şu an iş yerindeyim gösteremiyorum yüzüğü. Akşam 7 gibi online olurum.

15 - 40 damage
115 dex
80 int
67 al res
cc 4
cd 30

Sanırım böyle bişeydi. Ah de 50 70 arası. Eğer istiyen olursa 30 m ye verebilirim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

burda o kadar atıp tutup 9.5-14.5 tan auctiona koymak...

satsana 125'e ?

benzerleri 25m bid-120m bo arası görünüyor

sizce ne eder?

bunun nesi açık değil?

ahye baktım.cd siz olanlar için 25m bidde olanlar vardı ve 120m bo koyulmuş olanlar vardı. sonraki soru "sizce ne eder?" olmuş. neden? cünkü ben anlamadığımdan dolayı gelip burda sormuşum.sen ne cvp vermişsin?

said:
eminmisin benzerlerinin o kadar ettiğine? extradan critdmg olmasın bi de o benzerlerde bunların yanına?

buradan millete iğnelemeyle show yaparak nasıl orgazm oluyorsunuz bilmiyorum. işiniz gücünüz yardım almak isteyen insanlara artistlik yapmak olmuş. trade e yazmış olsam 120m bo gel vatandaş kaçırma diye, o zaman gel geç taşağını satılmazsa.

evet 14.5 bo koydum çünkü ahde 15m min bo vardı.

120ma satıcam diye show yapmış olsam ne kadar edere değil trade e koyardım resmi dimi parlak zekalar.

yardımlarınız için teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

ozkolous said:

buradan millete iğnelemeyle show yaparak nasıl orgazm oluyorsunuz bilmiyorum.

çok pis iğneledim orgazm oldum evet gerçekten. adam gibi sordum işte, nesini beğenmedin. neyin kafasını yaşıyorsan söyle ben de içmek istiyorum aynından

ulan şu forumda hep bana mı denk geliyor seçmece adamlar anlamadım ki. kınaytçısı gidiyor şizofreni geliyor resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Gelip soruyorsun, "etmez o kadar, 25m veren gerizekalıdır" deniyor paso item alıp satan arkadaşlarca. Sonra istediğin cevabı alamayınca, "OO NE BİÇİM DÜŞMÜŞ ADAMA" denmeyince çocuk gibi gazlanıp "ne anlarsınız, bi daha ne bakıcam buraya cnmss öptüms zaten gerizekalı dediğinizin iki katını geçti ;)))" yazıyorsun ki bu da 50 milyonun üzerine çıktığı anlamına geliyor.

Sonra söylenilenleri dinleyip 9-14'ten koyduğun, dolayısıyla "kuul görünmek" adına bildiğin düpedüz yalan söylediğin ortaya çıkıyor, hala da gelip yüzsüz yüzsüz konuşuyorsun. Enteresan yani gerçekten. Ben olsam yerin dibine geçerim ama yüzsüz troll is yüzsüz yani.

Git kınaytını, metinini oyna, lütfen. Sorma kimseye de bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...