Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir'de askeri araca pkk saldırısı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
İzmir'in Foça İlçesi'ndeki bombalı saldırıyı gerçekleştirenlerden olduğu belirtilen 'Memyan' kod aldı Yunus Çiçek'in ifadesi, olayın hemen öncesinde 3 köylünün nasıl öldürüldüklerine ilişkin ayrıntıları ortaya çıkardı.

Foça’da gerçekleştireceğimiz saldırı öncesi saklanmak amacıyla Gediz Ovası mevkiinde bulunuyorduk. Burada kamışların arasında saklanacaktık. Daha tam olarak saklanmadan önce köylülerden biri bizi gördü. Bu köylü bize ’Ne yapıyorsunuz burada’ diye sorunca biz de kendisine tarlada çalışmak için geldiğimizi ve dinlendiğimizi söyledik. Daha sonra bu köylü yanımızdan ayrıldı. Bu olay gece vakitlerinde oldu. Ertesi gün gündüz öğle saatlerinde bizi kamışların içinde gören bir köylü yanımıza geldi. Köylü bizi görür görmez Burhan Bozkurt hemen başına 2-3 el sıktı. İlk sıktığında kendi tabancası ile sıktı. 2’nci ve 3’üncü sıkmasında ise benim tabancamı kullandı. Ölen köylünün cesedini saklamak için kamışların arasına gömüyordum. O sırada Burhan Bozkurt bana ’Ben su almaya gideceğim’ dedi. Su getireceği sırada yine köylüler onu görmüş. Benim yanıma geldikten sonra söylediğine göre 2 köylüyü daha vurmuş.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1101499&CategoryID=77
Sosyal ağlarda paylaş

daha iyi bakılırsın vs. şeklinde psikolojik baskı uyguluyorlardır muhtemelen, hangi ceza evinde ne şartlarda kalacağı falan da önemli. ayrıca anlatıp kurtulma gibi bir psikolojiye de giriyor olabilirler. gerçi olayı anlatan uyanık önce kendi silahıyla sonra benimkini alıp sıktı falan demiş, 8 yaşındaki çocuk bile inanmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

bombalı saldırı gerçekleştirecek kadar gözü dönüş insanlar niye böyle detaylı ifadeler verirler hep bunu anlamakta zorlanırım
sanki işlediği suçtan pişmanlık duymuşta iyi halden yararlanmak ister gibi bu ne abi

"Lan ben anlatmazsam yanımdaki anlatacak, tüm suçu bana yıkacak" korkusuyla çatır çatır şakıyor işte. İlk ben söyleyeyim de ona kilitlensin diye. Bak, "benim tabancamla da sıktı" demiş bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...