Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

El yapımı anahtarlık

mytheron

Öne çıkan mesajlar

Biricik makinam ile yapmış olduğum çalışmalardan olan anahtarlıklarımı sizlerin alımına sunuyorum.
Değişik tasarımları ile Türkiye'de yapan pek yok sanırım.Bazılarını photoshopta hazırlayıp bazılarınıda hazır desenlerden çıkarıp,ceviz,sapelli ağaçlara uyguluyorum.Dış kısmı ve dolgusu ise özel bir vernikle doldurup camsı ve ele hoş gelen bir yüzey oluşturuyorum.
Paticiğe özel 2 farklı pati kalıbım mevcut.havale/eft paypal ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.Kargo alıcıya aittir.İstenilen kargo firması ile adresinize gönderebilirim.
Kişiye özel şekiller isim vs de çalışabilirim.(Yapılabilirlik bakımından istediğiniz kalıbı çıkartıp denemem gerekli.)
Kişiye özel projelerde isim resim vs ürün fiyatı zorluğuna göre değişebilmekte,istenilen şekle göre fiyat verebilirim.(becerebilirsem tabi:) )
1-2 güne kadarda değişik bir anahtarlık çeşitinide ekleyeceğim.
ahanda ürünlerden birkaç model.Geri kalanı pasaj.com daki tükkanımda!!

Burdakilerin danesi paticiktekilere özel 4tl
boyutları
ceviz ağacı
uzunluk:70mm
genişlik:34mm
kalınlık:8mm-9mm

Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda yeni anahtarlık çalışmalarım.2 günde 68 sipariş aldım :) bunlarda siparişlerden birkaçı.
Kişiye özelde çalışıyorum,resimdekilerden bazıları(zeel olan zeki elibol,sü olan süheyla,alora olan ayla isimli birinin takma adı,eagle erol isimli birinin,göşnef 60 yaşında bir çerkez nenenin takma adı gibi)

Bunları 5tl ye yapıyorum.Paticiğe özel 4tl den hazırlayabilirim varsa istekleriniz beklerim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...