Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nişanlısından ayrılmak isteyen kıza, aileler tecavüz odası hazırladı

sostizm

Öne çıkan mesajlar

http://gundem.milliyet.com.tr/nisanlisindan-ayrilmak-isteyen-kiza-aileler-tecavuz-odasi-hazirladi/gundem/gundemdetay/05.08.2012/1576634/default.htm

Nişanlısından ayrılınca adı çıkar korkusu mu, verilmiş söz muhabbeti mi yoksa zengin damat kaçırmayalım şerefsizliği mi bilmiyorum. Tek bildiğim bu İĞRENÇ insanların ona buna ahlak polisliği tasladıklarıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

bu akp den önce de böyleydi

dizilerden önce de.

adam kızını başlık parası ile satıyordu, ama kızı para karşılığı birilerine verirse kardeşine silah verip vurdurtuyordu kızını.

en basite indirgenmiş hali ile;
sen babası olarak satarsan suç değil, kendisi kiralamasını yaparsa suç.

sonra görücü usulü var mesela, senin adına aracıların alış veriş yapması gibi bir durum en basite indirgenmiş hali ile.

geçen gün kimdi, tr'deki yahudi kökenli kızın bile kezban olmasından yakınıyordu? abi bu olaylar yüzlerce yıldır böyle.

atasına bak, babasını tanı. babasının da kararını sorgulama,gel buna şaşır.
e başka ne olacaktı?
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Lan elime yuzume bulastirmayacagimi bilsem iskence ede ede oldururum lan ben bu tipleri. Zerre kadar da vicdan azabi cekmem.

Hele o kucucuk kizin hayatini kaydiran 26 serefsiz yok mu?

Su tanrilardan biri 1-2 ozel guc cakiverse ya kafama kafama.

Bu fantaziyi ben de çok kurgularım, gizli kimlik, bi de gizli güçler, gideyim bulayım bunları İYİ Mİ LAN İYİ Mİ diye diye vereyim zopayı (veya neyse gizli gücüm ona göre başka bişeyi), sonra döneyim gene sosti kimliğime devam edeyim normal hayatıma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...