Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Psy - Gangnam Style

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
http://www.ntvmsnbc.com/id/25408032/

KÜTAHYA - İlde resmi dairelerde masa başında çalışan memurların hareketsizlikten kurtulmasını amaçlayan proje kapsamında, Güney Koreli Park Jae-Sang'ın dünyaca ünlü ''Gangnam Style'' müziği eşliğinde sabah sporu etkinliği başlatıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

ne yani siz hakkaten oturup bu şarkıyı aylarca dinlediniz mi ?

castin biber videolarını da yüz milyonlar izliyor.onu da mı beğenmek zorundayız.

sırf populer oldu diye yancılıgını yapmak kolay.

adam o aptal dansıyla 2012 nin macarenasını yaptı işte.macarena çok mu iyiydi.gayet boktandı dansını yapıoduk ama.

gangamı kendisinden çok insanların uyarlamaları eğlenceli baktıgınız zaman.videonun kendisinden çok onlar ilgi çekici.zaten populerliği de burdan geliyor.insanlar o dansı taklit ettikçe şarkı canlı kalıyor.

mesela gangamı sessiz yapan bi eleman vardı o video çok iyiydi.

ayrıca adamın şarkısı neşeli falan da balon işte yani.dünya çapında bir anda bu kadar populerliği ancak aptal işler gerçekleştirebilir.insanlar hevesini alınca balon söner.
Sosyal ağlarda paylaş

ya siz bana bu şarkıyı defalarca defalarca dinledim çok sevdim mp3 playerıma yükledim telefonuma yükledim diyin bişi demem ne dicem

ben 1 defa tam tamına sonuna kadar dinledim.daha da dinlemedim.etraftan duydum.yapılan komik ya da çok kötü uyarlamaları paylaşıldıgında izledim.

castin biberi nasıl sevmiyorsam bunu da sevmedim prim vermedim.komikli şakalı arkadaş ortamında dansını da yapmadım

balon nedir.bir anda şişer.öyle şişer ki patlar.b uda öyle işte.2 gün sonra gangam diye bi şarkı vardı böyle ata biner dansı yapıoduk ne saçmaydı diye hatırlanacak bir iş.

adam için büyük başarı tabi.günümüz dünyasını sömürmek için çok güzel bir proje

ajdarın tv programlarına çıkmak için para aldıgı bir dünyadayız.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ne yani siz hakkaten oturup bu şarkıyı aylarca dinlediniz mi ?

castin biber videolarını da yüz milyonlar izliyor.onu da mı beğenmek zorundayız.

sırf populer oldu diye yancılıgını yapmak kolay.

adam o aptal dansıyla 2012 nin macarenasını yaptı işte.macarena çok mu iyiydi.gayet boktandı dansını yapıoduk ama.

gangamı kendisinden çok insanların uyarlamaları eğlenceli baktıgınız zaman.videonun kendisinden çok onlar ilgi çekici.zaten populerliği de burdan geliyor.insanlar o dansı taklit ettikçe şarkı canlı kalıyor.

mesela gangamı sessiz yapan bi eleman vardı o video çok iyiydi.

ayrıca adamın şarkısı neşeli falan da balon işte yani.dünya çapında bir anda bu kadar populerliği ancak aptal işler gerçekleştirebilir.insanlar hevesini alınca balon söner.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben cıktığı gün gördüm, starcraft turnuvasında caldılar, ahaha ne la bu diye sordu herkez forumlarda.

sarkı güzel, ama asıl klip efsane. bildiğin sahane bir klip, komedisiyle yoentmenliğiyle abartısıyla cıvıklığıyla, kendisiyle dalga gecisiyle. sarkıyada ısınıyo insan kacınılmaz bi sekilde.

starcraft üzeridnen bir sempatim var konuyla ilgili ama onun dısındada hiç dinlemediğim bi genre olmasına rağmen arada acıp dinlemişliğim oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ya siz bana bu şarkıyı defalarca defalarca dinledim çok sevdim mp3 playerıma yükledim telefonuma yükledim diyin bişi demem ne dicem

10 kere falan dinledim baya eglenceli sarki ki dumtes dumtes clubvari sarkilari pek sevmem.

hani bazi espiriler o kadar aptaldir ki komik gelir ya bu da o kadar basarili bir sekilde cheesy ki eglendiriyor insanlari

ben de tanidigim herkes minecraft oynarken senin su an hisettigin seyleri hissediyordum birak gitsin cok kasma kendini sdf bu kadar insan eglenirken bu sarki ile sarkiya overrated demek baya komik duruyor kisacasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

dis. ama bu da başarıdır abi. ha şarkı kötü değil, ama red'in dediği gibi çok bomba bişey değil. klip+adamın tip+eğlenceli müzik+aptal dans hepsi birleşince ortaya çok güzel bi karışım çıkmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...