Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

iphone hali hazırda bana gerekli olan her şeyi sunuyor. benim şuanda tek ihtiyacım olan şey daha iyi bir kamera ve daha uzun şarj ömrü. bunları ciddi anlamda sunabilmesini bekliyorum. o yüzden iki saat daha uzun şarj. ve instagramla blurlandırarak bozacağım daha çok megapiksel için ikibin vermeye hazırım.
Sosyal ağlarda paylaş

During Apple's big press event today, the company unveiled the iPhone 5 and its brand new TKTK iSight camera. The iPhone 4S' camera was considered to be the best in class when it launched last year, and the new camera on the iPhone 5 is no different. Where the iPhone 4S camera featured a f/2.4 aperture, five-element lens and backside illuminated sensor, the camera on the iPhone 5 has a smaller, but similar camera.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

goldbären said:

ya zaten ihpne alanlar gayet de katlanıyo şarjına, sokağa çıkmadıkları sürece alet sürekli bi yerlere takılı

Benim ev arkaşında var iphone4
Evdeyken sürekli pc'ye bağlı şarj halinde arkadaş.
Şarjlı el süpürgesi bile daha verimli enerji konusunda.

ne diyosun apple kablosu olmayan eve misafirliğe gitmiyo kızlar bu yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

ekran nasıl rezil olmuş atladim orayı ? İphone'un bence en ama en kral özellikleri dokunmatiğinin iyiliği ve ekranın muhteşem olmasıydı. 4s'ten kötümü olmuş yoksa aynımı ?

dokunmatiğin iyiliği geyiği ayfon 2 ayfon 3 zamanında falan kaldı abi her telefon mükemmel dokunamtik sunuyor artık
nokia lumia920 eldivenle bile dokunmanı sağlayabiliyor.

ekranın çözunurluk çok kötu, 4s den farkı yok gelişmemiş hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

SeaGle said:

goldbären said:

ya zaten ihpne alanlar gayet de katlanıyo şarjına, sokağa çıkmadıkları sürece alet sürekli bi yerlere takılı

Benim ev arkaşında var iphone4
Evdeyken sürekli pc'ye bağlı şarj halinde arkadaş.
Şarjlı el süpürgesi bile daha verimli enerji konusunda.

ne diyosun apple kablosu olmayan eve misafirliğe gitmiyo kızlar bu yüzden.

Bizim evde var yine gelmiyolar lan =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...