Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

6 tane aldım converter dealextremedden biraz önce geldiler. Hepside canavar gibi çalışıyorlar.
IP5 çıkışı digital sadece o yüzden eski analog dijital çıkışlı IPye göre olanlarda çalışma problemi var. Ona göre üzerinde ses girişi olan converterlar varmış ama görmedim henüz.
6 tanesi 34 dolara geldi. 3xminik converter 3x 20 CMlik converter ve normal IP kablosu.

Nasil uclari , tik diye oturuyo mu?

Orjinali ses cikisi da sagliyomus mesela, oyle yaziyo. Var mi bi sound dock deneyebilecegin?
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

6 tane aldım converter dealextremedden biraz önce geldiler. Hepside canavar gibi çalışıyorlar.
IP5 çıkışı digital sadece o yüzden eski analog dijital çıkışlı IPye göre olanlarda çalışma problemi var. Ona göre üzerinde ses girişi olan converterlar varmış ama görmedim henüz.
6 tanesi 34 dolara geldi. 3xminik converter 3x 20 CMlik converter ve normal IP kablosu.

linkler ya da isimleri varsa soyle, biz de bakalim abso
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 gundur kullaniyorum, baskasi soyleyince cok komik geliyordu ama boyutlari cidden guzel olmus ya.

kullanimda boyut farki belli degil, koselere ulasmak filan hic sikinti yaratmadi. eskisiyle ayni bile diyebilirm.
ama birseyler okurkeb ekran sanki cok buyumus gibi geliyor.

nike vermese gidip alir miydim bilemiyorum ama is telefonu olarak cokgzel =)
Sosyal ağlarda paylaş

Agmahan said:

ürünü almayı düşünüyorum da
pil ömrü nasıl?
ben cihazı denerken 1 dk içinde ısındı gibi geldi,böyle bişey var mı,ısınma sorunu?
Birde param kıymetlidir benim ilk akıllı telefonum olucak, değer mi fiyatına kullananlar memnun mu?

fiyatına değer evet. ısınma sorunu yok. pil ömrü iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

bana bir app. önerebilir misiniz.
bir anımsatıcı (iphone içinde gelen) istiyorum , ama olayların zamanı geldiğinde ekranda kalıcak alarm çalıcak ve ben seçmeden ekrandan kaybolmayacak. bir türlü bulamadım

uygulama degil de notification center ayarlariyla cozebilirsin bunu.

banner yerine alert secersen elrandan kaybolmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...