Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Açıkcası amerikadan iphone almayıp aynı paraya burda samsunga vermek çok akıllıca gelmiyor bana ki zaten samsungdan zerre zevk almadım kullandığımda. Telefondan çok arada kalmış bir tablet hissi veriyor S3 dahil bana. Ama bu elbette zevk meselesi olanaklar meselesi yani yurtdışından getirtme şansım olmasa turkiye fiyatları ile IP5 alırmıydım bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben açık konuşayım hiç bir türlüsünü almazdım. evet amerikadan alabiliyorsun ama garanti yok buraya geliyosun daha piyasaya çıkmadan kampanyaya girmiş 2700den 2200e düşümş o_O abi telefon ya öncekinden farkı nedir ufak tefek ayrıntılardan başka?

e bi de piyasada eline veren çok model var sırf gösteriş iphone başka birşey değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonun eline vermek nedir anlamıyorum yani adamların CPUsu gayet yeterli bir telefon için.
Ekranı desen çözünürlük olarak gözün algılayabileceği max seviyede.
Applikasyonlarda zaten konuşmaya gerek yok.
İşçilik ve şıklık olarak kişinin keyfine kalmış ama benim görüntüsü boyutları ve kalitesi hoşuma gidiyor.
Kamera dersen hepsi artık aynı oldu ama zaten telefon kamerası ile düğün fotoğrafçısı olmayacağına göre dert değil.
Parası konusunda haklısın sadece ama o da zaten paran varsa alıyorsun yoksa alamıyorsun yani alamıyorsun veya almıyorsun diye kötülemeye hem de bilinçsizce kötülemeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence android ve samsung ve diğer markalar kalite olarak ios ve apple'ı yakaladı hatta + özellikler sunmaya başladılar.

Ben ne apple ne iphone fanı değilim hangisi güzelse ona veririm parayı fakat dürüst olalım ip5 daha önceki serilere göre pek bi yenlikçi olamadı. Ki bana kalırsa iphoneun özelliği her zaman 1 adım önde bir teknoloji sunmasıydı.

Şimdi ip5 alan birine neden alıosun diyemem çünkü alet kötü değil daha önce ip kullanan biri için hem alışkanlığı hem stabilitesi hem malzeme kalitesi olarak standartını muhafaza etmiş bir seri. Ama ilereyi götürememiş.

Note 2 kullanıyorum velhasıl beklentilerimi fazlası ile karşıladı. Stabil desen iphone kadar stabil hız desen keza. 5.5 ekran tablet gibi ama değil telefon gibi ama oda değil obir tabfon.. phablet işte amg.

Dez avantajı metal çerçeve güzel sağlamlık hissi verio ama arka plastik kapak çok kolpa malesef kılıf istio alet yani ip ile dış malezeme kalitesi olarak karşılaştırılmaz.

Donanımsal olarak ikiside iyi aletlerin gayet S3 ile gelince bence S3 iphone a rakip değil ya ha derseniz lan s3 le iphon aynı kategoride note2 zaten phablet diye. Bence öle değil çünkü ekran küçüldükçe i5in güçlü olduğu pazar alanına yaklaşıyorsun.

Ama şuda var bugun s3 ile ip5 arasında retail price olarak 200 dolar bi fark var oda az değil.
Sosyal ağlarda paylaş

@absolut

karalamayla ilgisi yok. aynı özellikleri ve daha fazlasını daha ucuza alabilmek varken bence iphone'a para vermek boşuna. dediğin gibi kişiden kişiye değişir ama bence fuzuli. ha şekli şemali hoş ona katılıyorum ama bence gerisi android tabanlı telefonlara göre yetersiz kalıyor. bende xperia s var şu an deseler xperia s'i ver sana iphone5 verelim kabul etmem isteyen enayilik diyebilir ancak bana göre bu telefon daha güzel. appmarket olarak da bence android market apple'a göre daha özellikle son zamanlarda bir hayli gelişti. imkanım da var istersem alabilirim iphone ama bu kadar para bu telefona bence yazık günah.

edit: bigün olurda iphone gelişmiş özellikli ve makul fiyatlı bir ürün sunar ben de gider alırım yalan yok. ama 'biz sadece elit müşterilere hizmet sunuyoruz parası olan alsın' diyolarsa varsa böyle bir mantık bence kolpanın önde gideni olur çoluğun çocuğun eline düştü resmen telefon.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de dun aleti almaya gittim apar topar, ayni anda 8 kisi birden iphone aliyodu magazadan.

ister hype olsun ister moda, apple bu isi bitirdi.

babam bile s3 e cok karmasik ve yavas dediyse ki en son kullandigi telefon vasat bir samsung wave di, ayfon herkesin ortak kullanimina cok daha onem veriyor.

basari basitlikte gizli.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

s3 ile iphone5 arasindaki fiyat farki bir tek turkiye'de var sanirim.

irlanda'da da 100-150 € arası bi fark var ikisi arasında. yine kontratlı alırsan s3 beleşken, i5 en az 120-140 euro arasında değişiyor. vodafone 240 istiyor gerçi ahah.

christmas ayağına o fiyatı almadıkları günler olmadı değil tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...