Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

abi dunya tarihinin hic bir kisminda boyle istatistik yoktur yani. ilk 10 gunde sat 9 milyon sonra 40 gunde anca sat 1 milyon sonraki 50 gunde sat bir 10 milyon daha bu nasil satis rakami istatistigi.

sallamamidir nedir. satsin cok satiyor seklinde bir reklam sanki. hayir yani s3 guzel bir alet ama su sekilde cikan haberlerde sallama sanki. en son 100 gunde 20 milyon totale ulasan satisi vardi. tamam iste, o ne oyle 24 saatte apple satti 2 milyon ama s3 10 gunde 9 milyon satti hatta preorder rakami 9 milyon bu arada.

amma kastim ha banane be.
Sosyal ağlarda paylaş

eline almasa bile olur, neden s3 sorusuna mantikli cevap vermek var bi de din takip eder gibi cevap vermek var.

- Cunku en iyi telefon o (cunku en son kitap kurani kerimden bi farki yok)
- Cunku NFC var (adamin hic kullanmadigi/kullanmayacagi bi feature u one surmek)
- Cunku IPhone u krolar bile aliyo (ben sekile onem veririm, ise yararlik onemli degil)
- Cunku samsung daha hizli geekbench de iphone 5 den 20 puan daha yukari almis. (20 puani terlesen goremessin gunluk kullanimda)

Bi de soyle cevap vermek var

- Isim geregi google maps cok kullaniyorum, benim icin killer feature
- Isin geregi herseyim google'da emailden dokumanlara, gtalk a, daha productive yapiyor
- Android tablet kullaniyorum, ayni appleri kullanicam
- su su applerin android versiyonu daha iyi onlari siklikla kullaniyorum

vs.

ilkine giren insanlar komik olanlar. ikincisine girenler bilincli olanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

benim s3 kullanmadaki en büyük sebebim gece yatarken film izlemekten hoşlanıyorum ve 4.8" hd ekran bana 4s ekranından daha güzel bir görüntü verdi.

4s tende çok memnundum aslında 5" yapsalardı iphone5 i belki s3 ümü satıp ona geçerdim.

ayrıca nedense pilin değişebilmesi bana büyük bir özgürlük gibi geliyor. modüler kasalar daha fazla imkan sunuyor. 4s aldığımda bir şey olur korkusuyla spectre kalın kasalı koruma kullanıyordum bunda sadece önüne güneş ışığına karşı mat filtre çektirdim arkası çizilmedi daha ama çizilse de en fazla kapağını değiştiririm.

ayrıca ölçek hesaplamalarında kullandığım bir kaç app var onu apple store da bulamadım sadece google play de var.
Sosyal ağlarda paylaş

yok be o kadar fark aralarinda.

plastige say o farki :)

benide goren iphonecu sanir ha.

macbook pro, ipad, ipod, iphone 4 harici (esimde) ipad mini ciksin alirim sadece ahahahahh.. ama rahatca sunu diyebilirim apple urunleri hakkinda; galaxy s2, note, motorola, gaming pc, alienware m17x notebook kullanan birisi olarak agizlarina sicar apple kalite olarak kullanim olarak guzellik olarak. hani gaming laptop cikarsa durmam alirim o derece iyi apple urunleri.

cepte lumia 920 iphone arasinda 920 alicam sisteminden ve tarzindan dolayi. uzundur nokia denemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

evette konuda birileri quad vs single dan duo dan daha iyi diyordu onlarin kulaklarini cinlattim.

kesinlikle katiliyorum hatta tek core %50 pil omrunu arttiran islemci olsa ve performansda su anki s3 veya iphone 5 den %20-30 gucsuz olsa tercih ederim o derece biktim su pil muhabbetinden. her gece sarj ciddi sacma bir sey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...