Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
6 / 10

sevemedim. ne o eski tadı ne de adam akıllı bir aksiyonu vardı. 4DX izledim izlemez olsaydım. Rogue One'ı da izlemiştim sevmemiştim bir iki sahne hariç. Cİdden gereksiz sallantı başka birşey değil veya ben alışamadım . Hiç bir şekilde albenisi yok filmin içine çekemiyor.

Johhny Depp serinin eski filmlerine göre çok sönük kalmış bu filmde. Sanki sete de sarhoş gelmiş öyle kamera karşısına geçmiş bir hali var.

Javier Bardem izlettiriyor kendini. O'nun hatrına 6 verdim yoksa gayet 5 lik filmdi bana göre ki ben öyle senaryoydu, ıvırdı zıvırdı çok aramam. Yeterki iyi vakit geçirtsin.

Evde TV'de izlemelik olmuş bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yoh, olmamis. Ilk ucleme iyiydi, sonrasi olmayacakti hic. Johnny Deep de oynayamamis. Yerine benzerini koymuslar gibi duruyor. Ilk uclemeyi tekrar izlemeye basladim ama bunun gaziyla =)

4DX'e Guardians of the Galaxy'de gittim ben bir, sonra Guardians of the Galaxy'ye IMAX'de de gittim. IMAX bariz ustun. Daha ustu yok bence su anda, IMAX ile devam sinema icin. Bunu da IMAX ile izledim, gorsellik iyiydi. Favorim ama Alien gibi 2D IMAX filmleri.

O korsan seyini de sirf insanlar internette arayip bulamayinca sinemaya gitsin diye yaptilar, akillara sokmak icin sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Hayatımız Pirates of Caribbean dan ibaret değil. Bundan beklentimizin olmaması ile hayattan beklentimizin olmaması farklı şeyler.

Benim açımdan, bulunduğum Avrupa ülkesinde Pazar günü içinde sinemanın olduğu bina dışındaki her yer kapalı neredeyse bir filme gideyim içindeki steakhouse ta da akşam yemeğini yerim dedim çıkışta. Wonder Woman a gitmiştim geçen hafta seçenekler bu ve Mummy idi buna gittim. Çıkışta da üzerinize afiyet

Gayet keyifli bir Pazar oldu total olarak, bana da o lazımdı

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...