Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beş gün sonra Mars'tayız..

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

imamizer said:

NASA da nasıl bir altyapı var. Adamlar onbinlere stream yapıyor ve görüntü kalitesi muhteşem. Ne takılma ne başka birşey.

olimpiyatlarda milyonlara stream yapıyor adamlar tık yok. bu avrupa yayın birliği denen zamazingo.

bizim hiç bir kurumumuzun daha öyle alt yapısı yok.

biz de ösym sınav açıkladımı site çöküyor abi asdfasd açık öğretim kayıt döneminde sistemler çöküyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ofiste koptum ya resmen sinirim bozuldu.

adamlar marsa kendi kendine inen robot yolluolar milyonlara stream yapiolar sorunsuz, ve bizde ösym sonucu açıklanınca site çöküo harbi

sonra RHCP nin Flea, Twitterda neslihan darnell'i beğendiğini söledi die millet kadın evli barklı, çocuğu var die tepki gösterio

of nasıl bi ülkeyiz ya
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

izliom da şu an live Q&A i

şeyi merak ettim

neden renkli foto çekmek veya işte video gibi şeyler kaydetmesi çok zor oluo aletin

mesela bu alet saniyede bi kaç framelik filmler çekebilecekmiş. önceki yapamiomuş

nedir bu olayı bu kadar zor yapan marsta

bilim adamları cevap verin bakalım.

ttnetin upload düşük panpa ondan sıkıntı oluyor. kota dolmasın diye siyah beyazmış.
Sosyal ağlarda paylaş

uyudum uyandım aklıma geldi.
programın başından beri böyle rutin prosedürler falan olurken spiker kadın bi anda
IMMA OLD ASIAN LADY WORKING AT NASA AND YOU'RE GONNA WATCH ME LOL diye devralıp son derece klişe ve sıkıcı şeyler konuşup durdu her seferinde. bi sus da ne yapıyolar izleyelim dinleyelim lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

abi ofiste koptum ya resmen sinirim bozuldu.

adamlar marsa kendi kendine inen robot yolluolar milyonlara stream yapiolar sorunsuz, ve bizde ösym sonucu açıklanınca site çöküo harbi

sonra RHCP nin Flea, Twitterda neslihan darnell'i beğendiğini söledi die millet kadın evli barklı, çocuğu var die tepki gösterio

of nasıl bi ülkeyiz ya

comic relief abi turkiye, friendsin joeysi neyse, dunyada turkiye o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...