Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunun cinsi ne?

manve

Öne çıkan mesajlar

DynamicK said:

orumcek isirdiktan sonra vucudun olm bak git cektigi toksinlerin vucuttan disari atilisinin en igrenc videolarindan birisini gormek mi istiyorsunuz? HEMEN TIKLAYIN

sadece egitim amacli

kusmak icin izle

Feci

iyi de bu videoda adam niye evde bunu yapmakla uğraşıyor?
hastaneye gitmesi panzehir alması felan gerekmiyor muydu?
o küçük yerden niye o kadar şey aktı, neden daha çok kabardı?
böyle sıkması iltihaba neden olmaz mı?
o çıkanlar doku parçacıkları mı yoksa pıhtılaşmış kan mı?
hepsini çıkarttıktan sonra geride zehir kalmadığını nerden bilecek?
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

orumcek isirdiktan sonra vucudun olm bak git cektigi toksinlerin vucuttan disari atilisinin en igrenc videolarindan birisini gormek mi istiyorsunuz? HEMEN TIKLAYIN

sadece egitim amacli

kusmak icin izle

Feci

2-3 saniye izledim midem döndü ya ki one cup two woman mıdır nedir hatta one bottle one mani bile tepkisiz izlemiş bir insanım
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
dasaaa said:

DynamicK said:

al madem orumcek sokmasi sonrasi su toplamis orta killi admin dirsegi fotosu

disgastin

abi geçmiş olsun. yahu ısırırken ikisinden de farketmedin mi?
usul usul mu ısırıyorlar yoksa?

Valla bahçedeki 5 metrelik ağacı kestim düşerken tuttum sonra tutamadım falan derken üzerime kalpaklanan binlerce yaprak arasında dirseklere atlayan sıpaydırlar sokmuş işte.
olayın heyecanı ile hissetmemişimdir ama iki dirsekte de böyle yarım cm lik yara olduydu kanadı ikiside. herhalde ağacın dalına sürttüm de kanadı diye düşünüyordum da tahminim büyükçe bi örümcek ısırmış.

şuan epey toparladı dirsekler, azcık kızarıklık devam ediyor da bu sarı kısmı ben de benzer bi şekilde akıttım banyodayken. cımbızla köşesini çekip açtım içini de parmakla akıttım tamamdır. halen daha azcık azcık cıkıyor sarı sıvı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Şiştiğinde ısınıyor da bölge. Buz koymak lazım hemen. Ayrıca boyun ve yüzde olursa çok sakat. Krem falan da süremiyorsun. Ona özel krem var mı bilmiyorum da bana verdikleri kremi suratına sürme sakın dediydi eczacı.

İki dirsekte dirseğin içinden koltuk altına doğru giden damar var bu iki damar da genişce kızardı böyle. bu yayılma sakat eğer daha çok yayılırsa iş tehlikeli o yuzden acilen doktora görünmek lazım.

Böcek sokması sonrası soktugu yerde kabarıklık falan olursa hemen etrafını tükenmez vb kalemle işaretleyin. bu şekilde yayılıyor mu genişliyor mu gözetleyebilirsiniz. soktuğu yerde bir süre sonra bendeki gibi sarı renk su toplamaya başlar. bu renk eğer sarı değil de yeşil veya daha kötüsü siyah ise iş sakat hemen doktora koşuyorsunuz. soktuğu yer ayrıca kıp kırmızı olup davul gibi şişebilir. şişme durumunda derhal buz koyun böylece hem soktuğu yeri rahatlatıyorsunuz hem de damarlarınız falan rahat eder. ayrıca soktuğu yeri yüksekte tutmaya çalışın. atıyorum bacaktan mı soktu, bilek burkulması vb durumundaki gibi bacağı yukarı kaldırıyorsunuz.

çoğu kişi örümcek sokmasını ilaç almadan rahatlıkla atlatabiliyor. benim gibi alerjiniz varsa o zaman doktora gidince size anti-alerji hapı, soktuğu yerde yanma ve kaşınmayı önleyici krem ve iş tehlikeli ise penisilin gibi sağlam bir antibiotik vericekler. bende bu 3'ü var suan kullanıyorum.

zehirli bi örümcek sokarsa ve görürseniz örümceği bulup da doktora öyle gitmekte fayda var. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

benim ici sertti, gerci siksam sanki patlicak gibiydi, ama acidan sikilmiyodu, bide kocamandi. Ama su toplamadi eminim,.

ilacsiz atlattim ben. Ne oldugunu gormedim eve bi geldim ayni gun sisti kocaman ve 1 aya yakin oyle inmeden kaldi, sonra indi.

Zaten pismanim keske doktore gitseydim, yayilmiyo ya da deriyi daha zedelemiyo diye gecer dedim, iz kaldi. umarim iz gecer bakalim. iz gerci sokulan noktada kaldi siyah ben gibi, etrafinda da 1 cm capinda hafif dark bi iz, cok belli degil ama yine de iz.
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

sadece egitim amacli

kusmak icin izle

Feci

ahah süpermiş video 2. kez izledim şimdi
özellikle bi parçayı cımbız gibi şeyle çektiği yer çok iyi
ama yüzünde şöyle bişey olan insan niye doktora moktora gitmez onu anlamadım, orası iltihap da kapmıştır sonra
Sosyal ağlarda paylaş

aklima bu geldi. bot fly.

derinin altina yumurta ypiyo oyle besleniyo.

http://www.youtube.com/watch?v=23eimVLAQ2c

Digeri kadar ohalik degil gerci ama canli olmasi urkutucu.

edit: duck tape koymalarinin sebebi once havasiz birakiyolar ki olsun bi sure kapali kaliyo oyle olene kadar bocek. yoksa deriye tutundugu icin kafasi vs icerde kalabiliyor cikarirken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...