Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilim yayma cemiyeti

Odeon

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=gxNq6wzUdWI

Namazı Allah için değil de gösteriş için kılmak, bir nevi şirk koşmak olmuyor muydu, dev günah değil miydi? Böyle laptop için falan kılınca dindar mı olunuyormuş? Vay be. İlerde baba olunca çocukları "baba, neden namaza gidiyoruz?" dediğinde de artık "zamanında laptop için puan biriktiriyordum ondan başladım oğlum, sana da güzel bi havalı kaykay kampanyası yakalarız" der artık.
Sosyal ağlarda paylaş

kiymaliborek said:

cetoritto said:

<>>lerin asla o harcamaları yapacak paraları olmadı

inanarak mı yazdın. :)

tabii ki inanarak yazdım. <> tabir edilen kesimin asla:
-adnan hocası
-feto hocası
-onyıllarca sömürülecek said-i kürdi'si(nursi)
-din-allah-peygamber sömürüsü yapacak lideri
-üzerine oturacakları amerikan-ingiliz-vs. kucağı olmadı...
İnanarak yazdığımı anladın sanırım?!
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

kiymaliborek said:

cetoritto said:

-adnan hocası
-feto hocası

-mustafa kemal
-dogu perincek

kemalist islam ideologu:yasar nuri

rus ve cin kucagi

farkiniz ne ?

biri ataturk olmedin sen isigin her yerde diyerek stalin gibi her yere heykel dikerek milletin kor gozune ysparsiniz

bir digeriniz aglayarak cemaat toplayarak humeyni gibi tr ye geri fonus hayali kurarsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Viktor said:

Laikciler sunlarin onda biri kada ellerini cebine atsa oysa...

Kiskanmayin, adamlar sirf baaslarla donduruyor bu isi ehueh

Bir bağış pikniğine gitmiştim yıllar önce, daha AKP yokken. O zamanın parasıyla verilen en az bağış 10 milyar'dı. Ev paraları havada uçuşuyordu hep. Açık arttırma gibirdi bir de. Herkes bir yere toplandı, yağlı yağlı etler yenildi, sonra bir adam yüksek bir yere çıkıp bağış toplamaya başladı mikrofonla. Adamlar da bağışı öyle verdiler benden bu kadar diye. Sonra veren çıkında ben az vermişim, benden bir bu kadar daha diyorlardı.

Üzerinden epey zaman geçtiği ve küçük olduğum için biraz şaçma hatırlıyor olabilir tabii ama açık havada anında verildiğine eminim bağışların. Çok şaşırmıştım çocuk aklımda çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Viktor said:

Laikciler sunlarin onda biri kada ellerini cebine atsa oysa...

Kiskanmayin, adamlar sirf baaslarla donduruyor bu isi ehueh

<>>lerin asla o harcamaları yapacak paraları olmadı.

Tam olacakken bi tatil patlatıyorlar en kralından, hoop gitti paralar.
Hatta tatil için oy vermeye gelmeyenler falan..

Mevzu elbet tatil değil, ama "paramıs yok kieee" demek çok rererö.
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

cetoritto said:

kiymaliborek said:

cetoritto said:

-adnan hocası
-feto hocası

-mustafa kemal
-dogu perincek

rus ve cin kucagi

farkiniz ne ?

biri ataturk olmedin sen isigin her yerde diyerek stalin gibi her yere heykel dikerek milletin kor gozune ysparsiniz

bir digeriniz aglayarak cemaat toplayarak humeyni gibi tr ye geri fonus hayali kurarsiniz

pardon da ataturk heykelinin dikilmesinde nasil bir stalinlik var?
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

cetoritto said:

kiymaliborek said:

cetoritto said:

-adnan hocası
-feto hocası

-mustafa kemal
-dogu perincek

rus ve cin kucagi

farkiniz ne ?

İnsanın hem kötü niyetlisi ve hem de aynı zamanda cahil olanı çok tehlikeli.Çook...
Birkaç gündür iş yoğunluğundan giremedim, sen de hakaretleri savurmuşsun.
Şu yukarıya yazdığın aynı zamanda zeka seviyeni de ortaya koyuyor, zaten senin gibi adamların deli cesaretine şaşırıyorum, azıcık gaza gelince içinizdeki tüm kötülükleri ortalara saçıveriyorsunuz. Mustafa Kemal(özellikle böyle yazdığını biliyorum, senin gibi ciğeri beş para etmez adamlar için o Mustafa Kemal olsun, benim gibi adamlar Mustafa Kemali'de seviyoruz, Atatürk'ü de)yazıp sonra Doğu Perinçek yazmışsın. Altına Yaşar Nuri'nin sana göre sıfatını yazmışsın(ki Kemalist değildir Yaşar Nuri, hiçbir yerde de Kemalist'im demez,dememiştir)...Onun altına da Rus ve Çin kucağı. Şimdi de bakalım ey (sıfat yazarım buraya da tüm diğer arkadaşlarımıza ayıp olur)aklına bu kadar güvenen akılsız...Rus kucağına kim oturuyor, Çin kucağına kim oturuyor? Cumhuriyet tarihinin en çok heykelini diken şerefsiz bu ülkeyi bugünlere getiren darbeci generaldir. O adamın da rengi, neci olduğu hepimizce malumdur. Ağlayarak, cemaat toplayarak Humeyni gibi Türkiye'ye dönmek isteyen kim? Ne içiyorsun oğlum sen? Oruç mu vuruyor kafana yoksa yalnış şeyler mi kullanıyorsun?
Bak,eğer şu yukarıda yazdığın ifadeyi herhangi bir ortamda(önce Mustafa Kemal, Doğu Perinçek diyerek araya Yaşar Nuri'yi mahsus sıkıştırıp ardından da Rus kucağı, Çin kucağı deme kalitesizliğini)sesli olarak dile getirirsen dikkat et, ağzını burnunu dağıtmasınlar. Çünkü ben bu ülkede tek olduğuma inanmıyorum, ille de benim gibi binlerce Ata'sını, milletini benim gibi seven adam vardır. Sen o adamlardan birinin yanında bu Rus kucağı, Çin kucağı muhabbetini yaparsan sıkıntı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...