Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Esad gorevini birakmaya hazir?

HotLine

Öne çıkan mesajlar

throine said:

Milamber said:

Türkiye kurtuluş savaşında birilerinin desteğiyle mi özgürlüğünü kazandı?

bunu nereden çıkardın ki? kurtuluş savaşı alt tarafı bir türk-yunan savaşıydı.

ortada bir esaret yokken özgürlük kazanmaktan da bahsedilemez.

Heh şurda esaret yok derken ne dediğini tam anlamadım. "Savaşa girdik kaybettik sorumlusu biziz zaten" mi diyorsun? Yoksa aslında kimse bizi işgal etmedi bi yunanlılar girdi falan mı diyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

kurtulus savasında yunanlılar felan yoktu,kemalist tarih bu,dini bütün müslümanları asıp diktatorya kurmak icin yapılan suni bir savaş

nutella hakaret ettiklerin ne ise sende aynı b.sun kusura bakma da

ne demek şu?
"nutella yerim" said:

esed bir alevidir,anladınız siz onu

tamam o zaman bu adam alevidir o yüzden sünni kesiyor asıyor yakıyor :S,ben bir aleviyim yaşasın beşşar esad mı yani? bu kadarmı nutkunuz tutuldu? şunu diyin anlıyalım,200 sayfa tartıştık birisi esad alevidir diye vs demedi sen diyorsun bunu,demekki yaran var,şimdi böyle dedim diye sivas sömürüsüne başlarsın arkasından bir iki semah çakarsın olur biter değilmi :S

lan yazmıyayım diyorum ama adamı cin küfür ediyorsunuz arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

bu arada kendi tarihinden bihaber trolleri bi kenara bırakırsak;
mülteci kamplarında türk bayrağını indirmişler
"GAZİANTEP’İN İslahiye İlçesi’nde Suriyeliler’in bulunduğu mülteci kampında isyan çıktı. Sığınmacılar, Türk bayrağını indirip kendi bayraklarını astı. Polislerin silahlarıyla birlikte rehin alındığı olaylar, özel harekat timlerinin havaya ateş açarak kampa girmesiyle bastırıldı."
http://gundem.milliyet.com.tr/islahiye-de-olaylar-cikti/gundem/gundemdetay/22.07.2012/1570391/default.htm

şaka gibi lan bu ne diyeceğim de ordaki koşulları bilmiyorum o yüzden diyemedim. yani türk internet haberciliği facebook iletilerinden bile şüpheli bir hal almaya başladı artık. ama yine de bir arap sendromu yaşanıyor olabilir orda
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

"nutella yerim" said:

kurtulus savasında yunanlılar felan yoktu,kemalist tarih bu,dini bütün müslümanları asıp diktatorya kurmak icin yapılan suni bir savaş

nutella hakaret ettiklerin ne ise sende aynı b.sun kusura bakma da

ne demek şu?
"nutella yerim" said:

esed bir alevidir,anladınız siz onu

tamam o zaman bu adam alevidir o yüzden sünni kesiyor asıyor yakıyor :S,ben bir aleviyim yaşasın beşşar esad mı yani? bu kadarmı nutkunuz tutuldu? şunu diyin anlıyalım,200 sayfa tartıştık birisi esad alevidir diye vs demedi sen diyorsun bunu,demekki yaran var,şimdi böyle dedim diye sivas sömürüsüne başlarsın arkasından bir iki semah çakarsın olur biter değilmi :S

lan yazmıyayım diyorum ama adamı cin küfür ediyorsunuz arkadaş

başbakan demişti ya kemal alevidir anladınız siz onu diye,ona ithafen yazdım :((( bana ne kızıyon başbakana kız
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

pekaziz said:

calimero said:

Theghosthand said:

Bağımsızlığını kanla kazanan bu ülke senin gibi bi adam yetiştirdiği içindir belki.Kurtuluş savaşına dil uzatmadığınız kalmıştı o da oldu.Ben utandım şehitlerimizden senin gibi bi adam bu ülkede yetiştiği için.

of hastayım ya bu tiplere de. arabanda kemal atatürk imzası var mı kardeş?

ABD'nin demokrasi taşıyıcısı olduğu bir devirde senin gibi soytarıların da solcu geçinmesi normal.

perincekin bile solcuyum diye gezdigi bir devirde yasiyoruz harbiden

İninden beklediğimden erken çıkmışın. Resim konmamış ama daha çok çalış.

calimero, uza canım, kampınız yok mu sizin güney sahillerinde, gidin eğlenin orada.
Sosyal ağlarda paylaş

throine bazen ağır saçmalayıp bu her şeyi dalgaya alan,hiç bir değeri olmayan tiplere fırsat veriyorsun,kurtuluş savaşı diye bir şey evet gerçekten5 yok,ama çete savaşları ve bir kaç büyük savaş sakarya,izmirin kurtuluşuna giden yol v.s zaten dünyanın gidişatı da o yöndeydi,7 düvelle savaştıkmı ? evet 1915 de boğazlardan geçemeyen düşman 3 yıl sonra istanbulu işgal ettimi? evet
peki kurtuluş savaşı denilen imparatorluk toprağının % 5'in de hayatta kalma mücadelesi veren bir avuç imparatorlukdan geriye kalmış ittihat terakki kalıntılarıyla mecburi bir mücadele verdi.ve ortamı boş bulanlar sayesinde imparatorluğu kurtaracağızcılar,padişaha ihanet ederek başka bir devlet yönetiminde adaları,balkanları,ırakı,suriyeyi,hicazı,kudüsü bir anda peşkeş çekmenin adıdır şu anda yaşadığımız devletin adı,ve x nickli arkadaş suriyeden şikayet eder,y nickli arkadaş boşnaklar der,z nickli arkadaş da filistin der,

osmanlının toplasan 800 yılda maruz kaldığı isyanlara milliyetçilik=ırkçılık demagojisi yüzünden 80 yılda maruz kalan ülke içi boşalmış kağıttan kaplana döndü işte...

throine arkadaşım fethullahçı da olsan,perinçekci de olsan,müslüman veya ateist de olsan bu ülkenin gerçeği 2.meşrutiyet ve 1915 arası cephelerde şehit olan milyonlarca okumuş yazmış anadolu gencinin bilmeden bir oyunun piyonu oldukları gerçeğiydi,Allah hepsine rahmet etsin,kimi 100bin çanakkale de ,kimi 250 bin sarıkamış da,kimi 50bin galiçya da v.s v.s yemenler de bilmem nerelerde,2.abdulhamiti indiren eller mustafa kemali iktidara getirdiğinde aradaki 15 sene içerisinde devletin sadece %5 i kalmıştı....

evet ceto reis evet nutella çıktık açık alınla %5 toprağa mahkum edilerek,10 yılda bir isyan kopartılarak,toprağının %60'ı bir işe yaramayan topraklara mahkum edildin ey halkım ...
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Viktor said:

pekaziz said:

calimero said:

Theghosthand said:

Bağımsızlığını kanla kazanan bu ülke senin gibi bi adam yetiştirdiği içindir belki.Kurtuluş savaşına dil uzatmadığınız kalmıştı o da oldu.Ben utandım şehitlerimizden senin gibi bi adam bu ülkede yetiştiği için.

of hastayım ya bu tiplere de. arabanda kemal atatürk imzası var mı kardeş?

ABD'nin demokrasi taşıyıcısı olduğu bir devirde senin gibi soytarıların da solcu geçinmesi normal.

perincekin bile solcuyum diye gezdigi bir devirde yasiyoruz harbiden

İninden beklediğimden erken çıkmışın. Resim konmamış ama daha çok çalış.

calimero, uza canım, kampınız yok mu sizin güney sahillerinde, gidin eğlenin orada.

ozur dilerim :*( yaslaniyoruz iste, yaslandikca unutkanlik basliyor, perincek gibi bir bilim adamina resmini koymayarak saygisizlik yapiyoruz filan

http://i56.tinypic.com/f0dx7d.jpg

for science!
Sosyal ağlarda paylaş

Daemir said:

muhteşem padişahının ve soyunun son zamanlardaki yönetimine göre yüzde 5 iyi yine. otur şükret bence

hangi padişah? 2.meşrutiyet'den sonra selanik dönmeleri ele geçirdi osmanlıyı bunu bilmeyen varmı? ittihat ve terakki 1908-1920 arası memleketin küçülme serüvenine bir bakın isterseniz,milleti bide resmi tarih de enayi yerine koyup,2.abdulhamid'e kızıl sultan diyen bir torunum olsa çükünü keser ağzına tıkardım....
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

throine bazen ağır saçmalayıp bu her şeyi dalgaya alan,hiç bir değeri olmayan tiplere fırsat veriyorsun,kurtuluş savaşı diye bir şey evet gerçekten5 yok,ama çete savaşları ve bir kaç büyük savaş sakarya,izmirin kurtuluşuna giden yol v.s zaten dünyanın gidişatı da o yöndeydi,7 düvelle savaştıkmı ? evet 1915 de boğazlardan geçemeyen düşman 3 yıl sonra istanbulu işgal ettimi? evet
peki kurtuluş savaşı denilen imparatorluk toprağının % 5'in de hayatta kalma mücadelesi veren bir avuç imparatorlukdan geriye kalmış ittihat terakki kalıntılarıyla mecburi bir mücadele verdi.ve ortamı boş bulanlar sayesinde imparatorluğu kurtaracağızcılar,padişaha ihanet ederek başka bir devlet yönetiminde adaları,balkanları,ırakı,suriyeyi,hicazı,kudüsü bir anda peşkeş çekmenin adıdır şu anda yaşadığımız devletin adı,ve x nickli arkadaş suriyeden şikayet eder,y nickli arkadaş boşnaklar der,z nickli arkadaş da filistin der,

osmanlının toplasan 800 yılda maruz kaldığı isyanlara milliyetçilik=ırkçılık demagojisi yüzünden 80 yılda maruz kalan ülke içi boşalmış kağıttan kaplana döndü işte...

throine arkadaşım fethullahçı da olsan,perinçekci de olsan,müslüman veya ateist de olsan bu ülkenin gerçeği 2.meşrutiyet ve 1915 arası cephelerde şehit olan milyonlarca okumuş yazmış anadolu gencinin bilmeden bir oyunun piyonu oldukları gerçeğiydi,Allah hepsine rahmet etsin,kimi 100bin çanakkale de ,kimi 250 bin sarıkamış da,kimi 50bin galiçya da v.s v.s yemenler de bilmem nerelerde,2.abdulhamiti indiren eller mustafa kemali iktidara getirdiğinde aradaki 15 sene içerisinde devletin sadece %5 i kalmıştı....

evet ceto reis evet nutella çıktık açık alınla %5 toprağa mahkum edilerek,10 yılda bir isyan kopartılarak,toprağının %60'ı bir işe yaramayan topraklara mahkum edildin ey halkım ...

Pati tarihi boyunca atılmış en cahil post için aday gösteriyorum bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

her şekilde tüm imparatorluğun tüm gücü bir hanedandaysa, ve o hanedan yönetimi başkalarına kaptırıyorsa, bu yine onların sorumluluğudur. bunu anlatmak bile komik.

sanki padişah ve sülalesi bikaç yüzyıllık tatile çıkmış o sırada her şey berbat edilmiş. imparatorluğun çöküşü senin sandığından daha eskilere dayanır, ve o zamandan bu yana da tüm sorumluluk osmanlı padişahlarındaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

oncekendimi said:

Pati tarihi boyunca atılmış en cahil post için aday gösteriyorum bunu.

işte bu TAM olarak şu tarz bi kafa:

http://2.bp.blogspot.com/-rEEPLzwz4fk/T4uBFTyNJhI/AAAAAAAAAdU/OtVVG29RNgc/s1600/back_stab_Jews.jpg

forumdan gidiyorum falan dememiş miydi bu ya ikilesene kardaş mesajlarını okudukça iq düşürtüyorsun millete
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış biliyorsun diyorum araştır bakalım tarafsız tarihçilerden,2.abdulhamit zamanında büyük bir atılım yapılıyor,köprüler,okullar,hanlar,hamamlar,büyük bir yenilenmeye gidiliyor,istanbul-mekke demiryolu yapılıyor ki tarih 1890 lar

işte önüne dönmeler takoz koyuyor,hatta 2.abdulhamidin konuşmaları v.s var ülkeyi uçuruma sürüklüyor ittihat terakki diye neyse ne anlatsam resmi tarihin çocuklarısınız

iyi uykular...
Sosyal ağlarda paylaş

isterse dünyayı kurtaracak yenilikler yapmış olsun. osmanlı nın o kadar güçsüz duruma düşmesinin sebebi osmanlı hanedanı değil mi?

2.abdülhamit yenilikler yapmaya çalıştı bilmemne diye osmanoğullarının hiçbir suçu yok mu?

ulan ülkeyi yönetemediler, yönetimi de kaptırdılar işte, hem de zamanında o kadar büyük güce sahiplerken. daha neyin yolundan okulundan bahsediyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...