Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ps3 oyun tavsiye

xlaidehlevar

Öne çıkan mesajlar

artık oynayacak oyun bulamama durumuna geldim zaten az bi boş vaktim oluyor onunlada diablo 3 sc2 sıkıldım artık şöyle yayılarak bişeyler oynamak bi elimde kılıç diğer elimde fireball gezmek istiyorum özellikle tabi eğlenceli dğer seçeneklerede her zaman kabulum

bende ki ve artık görmek bile istemediklerimi yazayım önce

mgs serisi
gt5
ff x3-2 falan
bulletstorm
uncharted 123
cod ve bf
dead nation (kimse oynamıyor yoksa çok güzel)
dark souls (normalde benim oyunum bu ama artık sinir krizi geçirmeye başladım yeni başladım bilmiyordum geçenlerde coop bir sürü boss falan kestik meğer save edilmiyormuş progress ffffffuuuuu diyerek fırlattım gamepadi)
payday the heist
red dead redemption
gta4
mass effect 3
bir sürü move oyunu
god of war 3
little big planet 1-2
burnout
deus ex

aklıma gelmeyen de var sanırım neyse yukardakiler hariç şöyle güzel dark souls(aslında çok güzel ama eğlenceden çok sinir stres abi skyrim de çok kolay sıkıyor bi yerden sonra) tarzı yada coop zombi temalı oyun yada hanımla oynyacağımız zevkli bişeyler yok mu ps3 te bulamadım bi tavsiye lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

ff x3-2
uncharted 123
dead nation
dark souls
kaç kuruş bunlar?

gördüğüm en uzun soluklu eğlendiren ps3 oyunu da pes yada bildigin herhangi bir dövüş oyunu (güreş olur sf olur her türlü oynanıyo).

dark soulsun coop multiplayer felan yalan oynadığın adam yanındaki koltukta olunca en zevklisi o.
Sosyal ağlarda paylaş

God of war
Dark Souls
Demon souls
Castlevania

bunlardan sadece castlevania yı aldım bitirmek üzereyim ama diğerleri de böyle sıkıcı mı ?

Bir yerden sonra her şey tekrar ediyor oyunda. SAga kac sola kac iki vur, guardın dusmesını bekle vesaire.

Sadece battlefield oynuyorum PS3 de artık nerdeyse. Diğerleri açmıyor pek, para vermeye değecek de bir oyun göremedim.

Heavy Rain iyiydi mesela ama oda 12 saatte bitiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...