Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ramazanda Oruç durumu

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

seviyeye bak ya ulan müslüman olmayanların ağzının da kokma ihtimali mi bu kadar kızdırdı sizi nedir anlamadım ki.

hem ne editi? 2 mesaj üsttekini diyorsan altına ekleme yaptım bişi değiştirmedim değiştirsem ne olur o da ayrı mesele senin yazdığın "cami kokuyor opera kokmuyor" dan ne yazabilirim ki tartışmayı bitirdin bi cümlede o kaadr mükemmel bir örnek ki
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

seviyeye bak ya ulan müslüman olmayanların ağzının da kokma ihtimali mi bu kadar kızdırdı sizi nedir anlamadım ki.

hem ne editi? 2 mesaj üsttekini diyorsan altına ekleme yaptım bişi değiştirmedim değiştirsem ne olur o da ayrı mesele senin yazdığın "cami kokuyor opera kokmuyor" dan ne yazabilirim ki tartışmayı bitirdin bi cümlede o kaadr mükemmel bir örnek ki

dostum oruc tutanın agzı kokuyor dendiginde oruc tutmayanın kokmuyor sanki diye rage e cıkan sensin
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

Osuran_boğa said:

yo ben herzaman kokuyor sadece ramazanda değil diye rage e çıktım

yani orucun pozitif bir katkısı yok ? kokanın agzı hep kokuyor

ooo baya ilerlemis konu kokuya gelmis hadi bakalim.bazilarinin findik faresi kadar beyni yok,fare en azindan kokusunu aldigi yiyecege her turlu ulasmaya calisiyor.bazilarinizda dine hakaret edeyim diyorsunuz ama dahA ilk tislamanizda kediye yakalaniyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

oncekendimi said:

Seele said:

ögle vakti yemek yersem dayak yermiyim ?

alkol yasaklansin dersen gece 3.5 da bir arka sokak meyhanesinde dayak yermiyim sence?

Yani içmiş sarhoşlarla normal müslümanları bir tutuyorsun.

evet yada hayir ,fatih carsambaya gidersen dayak yersin taksime gidersen yemezsi .baska soru?
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

sen de bütün müslümanları bir tutuyorsun this is paticik

Hepiniz müslümansınız.Sen bana onun yaptığını savunamıyorsun ama gerçek islam o değil diyorsun.Bende diyorum ki 100.000.000.000.000.000 kişi aynı şeyi yaparken belki de senin yaptığın gerçek islam değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...