Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçek islam bu değil !

Feamer

Öne çıkan mesajlar

nutella sel basmasiyla onu rabbin korumasi arasinda nasil bir bag kurdun anlamadim.
sel geldi butun mekkeyimi goturdu?

aluriel mobildeyim kardes ac bak ninelerine halalarina tecavuz eden ermeni cetelerinin fake fotolarini gorebilirsin.yada yunanlilarin doldurup camiye yaktigi dedelerinin,

yada b.unu yemeye aliskin oldugunuz ingilizlerin fransizlarin fake isgal resimlerini kmo bonloron hopso sohto ovropo cok modono
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

nutella sel basmasiyla onu rabbin korumasi arasinda nasil bir bag kurdun anlamadim.

aluriel mobildeyim kardes ac bak ninelerine halalarina tecavuz eden ermeni cetelerinin fake fotolarini gorebilirsin.yada yunanlilarin doldurup camiye yaktigi dedelerinin,

yada b.unu yemeye aliskin oldugunuz ingilizlerin fransizlarin fake isgal resimlerini kmo bonloron hopso sohto ovropo cok modono

korozyon,deformasyon,erozyon felan
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

oncekendimi said:

tarih paranin elinde oyuncak oldu artik ,emin ol 500 sene sonra amerika ve sovyetler mazlum milletler kategorisine girecek.senin gibi inanmak istedigi icin inananlarda vah vah diyecek...

hollywood filmlerinden hayatin akisini seyretmeye devam et iyi uykular sana....

öyle oldu valla

Bu abd tarih olacakda siz muze mi kalacaksiniz bu ne uykusu onu da cozemedim
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

u mad ?
Sosyal ağlarda paylaş

Kabeyi kim koruyorsa iyi bir is yapmadigi kesin, hadi eski tarihi putlari vs gectik, muhammed sonrasinda 3 kere yikiliyo, hacilarin cesetlerini zemzem kuyusuna atiyorlar hatta bi keresinde, hadi insan eliyle o, yikanlarda musluman ve hatta hacerul esved tasini calip catlatmislar bide, abbasiler fidye odeyip tasi geri almislar din kareeslerinden, hadi onuda gectik

Allah bari kendi evini kendi cikarttigi firtina ve sel sularindan korusaydi bari, Cati ve duvarlar cokunce burdan paralar toplanip 4. Murat tarafindan yeniden insaa ettiriyor kabeyi

Hadi insanligi yarattin sahip cikmiyorsun bari kendi evine sahip cik, bi gozkulak ol kendi malina
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Ne alaka ateistlikle, herkes gtune gore kural uyduruyor oruc tutmakla ilgili, yok agza su alip 3 damladan azi bogazdan gecerse oruc bozulmasmis, sekersiz sakiz cignenebilirmis, bilmemne icermeyen dis macunu ile disler fircalanabilirmis vs. diye uzayip gidiyor.

Bende oruc tutmayi kendime gore yorumladim, gayette mantikli oldu seyhlerin, hocalarin uydurduklarina gore sdfds

Edit: tuh, ezan okunurken 1 parca ekmek kacti bogazdan, sevap oranina %50 penalty geliyor bu durumda galiba.

Yanlış yorumlamışın.

İstek dışı yada isteğinle bozabilirsin farz edilen orucu ama kazasını kılacaksın.Kaza şarttır.Su kaçtı vs.. gibi epic sorular biraz okumadığımızdan birazda kuralları esnetme sevdasından kaynaklanıyor.

Erken bozdum orucumu,gargara yaparken 1 damla kaçtı vs...Orucu bozmaz devam edersin tutmaya ama sen geçip 1 bardak su içersen bozarsın, istek dışı yada içi kazasını tutmak zorundasın.

Oruc sadece yememek ile olacak bir iş değil.Kalbin temiz olacak o dönem küfür müfür etmeyeceksin,öyle güzel şeyleri kesmeyeceksin vs... biraz balance işi hee yemek yemiyorum karıyıda kesiyorum küfürüde basıyorum dersen bence hiç tutmayın.

Belirli şeyleri farz etmiş Allah yapmak lazım,namaz kılmak oruç tutmak sadaka vermek vs..Hepside güzel şeyler.

Artık islamcılari le müslümanlar bölünmüş.

Postlarınızda ayrı epic.İnanın inanmayın az saygılı olun,biraz pay bırakın yapın bazı şeyleride öldüğünüzde en azından olsada olmasada şansınız olsun incileriniz dökülmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Bana her turlu hakareti eden bir dine saygi duymak = priceless

Allaha sukurler olsun sayilarimiz giderek cogaliyor, organize dinleri toptan reddeden bir nesil geliyor insallah

nazar degmesin masallah

evet organize dinleri reddedenlerin kurduğu, "organize dinleri reddetme organize dini", gerçekten eşsizmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Korkuyorum zaten bir daha yikilirsa tokiye yaptirmaya filan kalkicaklar

toki yaparsa ihaleyi 2. bi kabe yapar müteahhit firma kendisi için. bkz TT Arena Locaları. Adamlar her locadan 2cm kısıp, projede olmamasına rağmen 2. tane fazla loca yapmışlardı eheueu. Sonra teslim sırasında GS bi bakıyo ulan bu ne 2 tane fazla loca var. Firma e bu localar da bizim olsun diye yaptık helalinden bize verin diyor lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

Sotto said:

İyi de var olması, sizin müslüman olmanız, dendiği gibi İslam'ın kurallarına uymanızı gerektirmiyor. Pekala da Amazon ormanlarında doğmuş, Brezilya'da katolik bir ailede doğmuş olabilirdiniz. O yüzden Tanrı'nın var olmasının, İslam'ın gerçek olup olmaması ile yakından uzaktan alakası yok...

Plagiarism

derken?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...