Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçek islam bu değil !

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Allahu ekber=Allah büyüktür

Eşhedü en la ilahe illallah=şehadet ederimki Allahdan başka ilah yoktur

Eşhedü enne muhammedün resulullah=şehadet ederimki Allahın resulünün muhammed olduğuna

Hayye alessalah, hayye alelfelah:

haydi namaza,haydi kurtuluşa...

La ilahe illallah

Allah'dan başka ilah yoktur..

bu kadar yahu,asıl mesele ezan değilki sulandırıyorlar bu konuyu asıl mesele,namazda okuduğun sureler,ettiğin duaların türkçesini bilmeyen bir nesil yetiştirdiler tarikat çevreleri ile kolkola,mezara gidip çaput bağlayanlar,halay çekenler,ölüden medet umanlar,peygamber muhammed (s.a.v) bile kızı hz fatıma'ya ;kızım sakın baban peygamber diye ibadetlerde gevşeklik edip Allahın rahmetine kavuşacağını sanma dediği halde,adamlar şeyhten şıhdan hocadan medet umuyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Paticikteki din tartışmalarında iq köy kahvesi seviyesinde.

dünyanın 8.harikası adnan oktar gibi bir bireye sahip bir toplumdan ne bekliyorsun?

edit:şurada sohbetindeki kızları size dağıtacam gelin dese,en ateistinden benim gibi en müminine kadar hepimiz koşarız,koşmam diyen yalan söyler,iftira atar.

Sosyal ağlarda paylaş

Heh ne güzel soyledin türkiyedeki müslüman profili boyle işte:

İş karı kıza olunca koş koş , para oluca allahını tanıma , yalan dolan, üçkağıtçılık desen bunlarda.

Sonra günde 5 vakit yat kalk, hop tüm günahlar gitti,cennet garanti, oh ne güzel valla.

Sonra ataistlere bok atarlar,oruç tutmayanlara 10kişi dalarlar,10 metrede bir cami isterler,türban takıp altına daracık kot giyerler.

Boylede yalan ve saçma bir din/inanış sistemi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Heh ne güzel soyledin türkiyedeki müslüman profili boyle işte:

İş karı kıza olunca koş koş , para oluca allahını tanıma , yalan dolan, üçkağıtçılık desen bunlarda.

Sonra günde 5 vakit yat kalk, hop tüm günahlar gitti,cennet garanti, oh ne güzel valla.

Sonra ataistlere bok atarlar,oruç tutmayanlara 10kişi dalarlar,10 metrede bir cami isterler,türban takıp altına daracık kot giyerler.

Boylede yalan ve saçma bir din/inanış sistemi işte.

ben ne dedim şimdi? :S
Sosyal ağlarda paylaş

Teodor said:

senin en mümin olduğun ne malum

Ben en mümin değilim.

En mümin benim diyen zaten mümin değildir.

Bu arada Agnostiğim ama inancım da var her şeye rağmen.

İslam Arap yarımadasında beyler, din bulunduğu topraklarda yaşar, kalan yerlerde yabancılaşır, özünden uzaklaşır.. İstanbul'da oradaki tanıma uyan varlıkları görünce iğreniyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vapurda 'tekbir' saldırısı!

Kadıköy-Beşiktaş vapuru yolcuları, "tekbir" tartışmasına tanık oldu. Küçük bir çocuğa "tekbir" çektiren kişiye tepki gösteren yurttaşlara Beltur çalışanı da, "Bıçak verin Allah yolunda keseceğim bunları" diyerek saldırdı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=351366
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

said:
Vapurda 'tekbir' saldırısı!

Kadıköy-Beşiktaş vapuru yolcuları, "tekbir" tartışmasına tanık oldu. Küçük bir çocuğa "tekbir" çektiren kişiye tepki gösteren yurttaşlara Beltur çalışanı da, "Bıçak verin Allah yolunda keseceğim bunları" diyerek saldırdı.

bu ne kadar saçmaysa....
Beltur çalışanı da, "Bıçak verin Allah yolunda keseceğim bunları" diyerek saldırdı.

buda o kadar saçma

Sosyal ağlarda paylaş

Havenless said:

Teodor said:

senin en mümin olduğun ne malum

Ben en mümin değilim.

En mümin benim diyen zaten mümin değildir.

Bu arada Agnostiğim ama inancım da var her şeye rağmen.

İslam Arap yarımadasında beyler, din bulunduğu topraklarda yaşar, kalan yerlerde yabancılaşır, özünden uzaklaşır.. İstanbul'da oradaki tanıma uyan varlıkları görünce iğreniyor insan.

sana değil oncekendimi ye dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...