Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyelim şuanın üstünden 40 sene geçti...

karpuz

Öne çıkan mesajlar

said:
Craven, 25 May 2003 23:33 tarihinde demiş ki:
ha harbi sherdi dimi bu ana harbi uzun zaman ollmuş.hatırlamamıştır bu dal beni şimdi.[hline]Once I had a mind
And thoughts was given

But nowadays, in this evil age
All my sense is somewhere else

Once I had a soul
I was one with my god

But now I am abandoned
Banished from these lies

www.hayalkent.net/freestyle

hatırlamadım[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mysterio, 25 May 2003 23:33 tarihinde demiş ki:
mephisto nun kuzeni

Elwe ve Bhaal die de oynamıstı mephisto ile de oynuodu. adı alican kısaca lamerin teki sallama :D[hline]Kontrolsüz GÜÇ,GÜÇ değildir..
#MiX.gen.tr# Forumları Admin Mixer
MiX Editör olmak için ICQ'ma gelin...

Her türlü ortamda Mephisto'nun maymunu olduk olm. Boromir[BloodOrcz]'um ben böhühühüe niye mephistonun kuzeni ya :P Arada sher ekle ICQ'ya[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

Boromir işte [BloodOrcz] guildinden de sen yoktun sanırım o sıralar Mephisto[HorseLords] karakterinden de aylarcaaa oynadım o yüzden zaten Mephisto karakteri bi gün kanka muhabbeti ettiği adama ertesi gün dalar işte...
Bir de Elwe diye bir karakter var bir de Antimodes, Elwe zamanında kuzenle Virtue Warriors'ı kurduğumuzda açtığım karakterdi, Antimodes da en son zamanlardaki mage karakterim BloodBane ailesini kurduk Xeynayla falan...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 25 May 2003 23:08 tarihinde demiş ki:
bundan 40 yil sonra paticik olucak

Ulen 40 yıl sonra paticik mi kalır olsa olsa pati olur o artık. Zaten 40 seneye de gerek yok eger 10 sene bu hızla devam etsin Karakedi bu siteyi bir kaç milyon dolara Microsofta satar köşeyi döner kacar gider.
Aslında fena da olmaz zaten iş bulamıyorum belki MS maaşa felan bağlar o zman bizi :)
Sosyal ağlarda paylaş

ehe düşündüm de forumun 40 yıl sonra ayakta kalması ihtimaline karşılık kendime, 40 yıl sonrasına bir mesaj atayım.bir nevi zaman kapsülü olsun.

"Arcane eğer bu mesajı 40 yıl sonra okuyabildiysen bil ki sen bugün futurama'nın ilk 5 bölümünü, delicatessen'i ve bjk-gs maçını izledin,28 days i yanlışlıkla sildin, beşiktaş şampiyon oldu, öss ye az kaldı , sağlıklısın , aşık değilsin.Bugün doğum günün.Uyuyup doğum gününü yaşayacaksın ve şu an yatmaya hazırlanıyorsun"

ehe hoş oldu 40 yıl sonra okumak kısmet olur inşallah :)
okur da yorumlarım gençliğimi..[hline]Arcane'den Paticik halkına süper bir fırsat!
Verin reklamınızı , sesinizi bütün foruma duyurun!
İmzamda reklam vermek için Tıklayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane' nin cocuguna:
Selam cocugum
Arcane yani baban sana bugune kadar kendi gençligi hakkında cok sey anlatmış olabilir ama simdi gercekleri ogrenecek yaşa ulaşmıssın demektir.
Sana buyuk ihtimalle gencligindeki çapkınlıklarını ve çılgınlıklarını anlatmış sende "Vay bee babam amma hızlı yaşamış" diye düşünmüş olabilirsin ama maalesef gerçekler böyle değil. Su anda babanın bu site forumlarında bir mesaj rekoru var. Su ana kadar 10.000 mesajı coktan gecmiş durumda. Bunu başarabilen 2-3 kişiden biridir ki su an 20000 kişiden fazla uyesi olan bir forum burası. Senin anlayacagın o anlattıgı cilginliklar ve zamparalıklar tamamen babanın yaşının alıp gitmesinden dolayı kafasında olusturmus oldugu olaylar yani kabacası atmasyon. Çünkü babanın tüm işi gücü burada mesaj sayısını arttırıp burada karizma yapmak. Yani anlayacagin baban geyik. Buraya mesaj atmaktan sokaga cikcak zamanı olmuyor ve dolayısıyla sana anlattyıları palavra o yuzden ona kanıp da karizma bir baban var felan sanma. Sen de baban gibi olma keyfine bak gencligini yasa.

İmza: Ghaldszar Amcan
:lol:
Sosyal ağlarda paylaş

Hehhe aklıma cok sacma bir fikir geldi. Belki 1 sene sonra kendimiz acip dalga gecmek icin veya belki 5 sene sonra buraları hatırlayıp geri donup bakmak için yada 20 sene sonra burayı coluk cocugumuza gostermek icin isteyen herkes kendi için mesaj yazsa sonra da isteyenler onun mesajlarına ekler yapsa nasıl olur. Sonra bakıp cok da eglenirdik aslında. Bunun için aslında boş duran bir bölümümüz bile var: Sözlük. Rağbet görmeyen o bölümü dogmamış cocuga mektup adı altında kullansak. Herkes kendi adına kelime acıp altına yazsa cok eglenceli seyler cıkarsak Kedi bizi döver mi ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir nevi okul andaci gibi. Altına da arkadasların imzaları gibi yaa cok hos olabilir hem de sozluk bolumu faaliyete gecer. Ekşi sözlükten dışarı çıkar. Belki yeni üye bile çekeriz gelecek için mektup yazmak isteyenler geledebilir. Belki sabah oldu diye cok sacma bir fikri de savunuyor olabilirim ama kaybedecek fazla bir sey yok denemeye deger nede olsa sözlük oyle bombos duruyor.
Eylem yapsak taraftar toplar mıyız? Yoksa kedi tarafından sürgüne yollanır mıyız?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 25 May 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
Birde geleceğe bakmayı dene?

"bu yazıyı yollasammı? Yok hıyar olurum sonra.."

Bak herşey daha güzel olucak :)))[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)

hiç düşünmemeli öyle bir durumu
bütün içtenlik kaybolur forumlarda
çünkü olmama ihtimali var ama ileriki senelerde olgun düşnme sistemi yerleşince doğal olarak değişecek her şey ben 2001 kışındaki mesajlarımı falan hatırlıyorum da ne kadar toymuşum diyorum

ama bir yerde buradaki datalrda bizim zaman içindeki gelişimimizi gösteriyor
o yüzden en eskiden günümüğze kadar geldiğimizde yaşadığımız değişimleri buradan takip edebiliriz diye düşünüyorum[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 25 May 2003 23:13 tarihinde demiş ki:
said:
-Melancholy-, 25 May 2003 23:11 tarihinde demiş ki:
asdasdasdasdas

Pek katıldığımı söyleyemeyeceğim...[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]

ne bu tarzanca mı :) iyi anlaşıyorsunuz galiba :-p[hline]KinGpiN the striked sazan
given by BabacumMostors
Sosyal ağlarda paylaş

ahahauhuahauhuah
güzel bi yerden yakalamışsınız olayı ama bizim kısmet olurda veletler olursa sonra bunu bizim aleyhimize kullanırlarsa.

mmm bak sen gençken paticikte takılıyodun aa bak bide rütbelerin varmış gibilerinden felan komik olur yane

büfe-wc hesabı ehe[hline]Camelot Knight
Avalon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...