Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Caddebostan Basketbol

NoS

Öne çıkan mesajlar

Evet beşiktaş taraflarında falan olursa bende dahil olurum.

Fakat ben ortalama üzeri değilim , gayet sokakta oynayanlar gibi oynuyorum , öyle smaç falan basmıyorum , aley oop falan denemiyorum , arka arkaya 5-10 3lük sokmuyorum. Hani illa basketçi adam arıyosunuz ortalam üzeri , o kadar da değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Besiktas taraflari olur is cikisi benim icin oralar cok uygun, bakirkoy taraflarida olur mesai bitimine saat olarak problem olmazsa, orasida eve gidis yolumda.

Ortalama ustuyum diyebilirim, uzun zamandir oynamasamda eskiden takimda vs oynamisligim var yani, siritmam en azindan saha icinde :) 5v5 cift potadan mi bahsediyoruz ? İlk etapta kondisyon olarak biraz zorlayabilir beni cift pota
Sosyal ağlarda paylaş

Oynayacak baya kisi var gibi :) kasimpasada basket salonuna sormustuk gecen gun orasi dolu dedi kaldi. Bundan seneler once taksimde galatasarayin ufak kapali bi sahasi vardi orda oynuyodukta simdiki durumu nasil oranin bilmiyorum. Alternatif bilen varsa el atsin hepberaber cozelim saha isini. Bizim sirkettekilerle mac yaptigimiz yer cok sapaydi, halkali tarafinda, arabayla bile zor gidiliyo, orayi es geciyorum direk.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Sen ortalamanın altının da altındasındır mithat bence, halı sahadan hatırlıyorum seni, hala aynı şekildeysen, nırç.

Tabii , futbolda çok iyi değildim ve hantaldım therefore basketbolda da kötü olmalıyım.

Gerçi yalan değil kötüyümdür de , hani bu seferlik tuttu :D tutmayabilirdi de o denklem :D

edit : Beşiktaş daha merkezi beyler beşiktaş taraflarında ayarlayın bana da çok uyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...