Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kabataş'ta iş/ulaşım

Baggio

Öne çıkan mesajlar

Yardıma ihtiyacım var arkadaşlar. Garbage'da açtım çok beğenildi, "neden Garbage" dendi bir de, burada daha çok bilen olabilir dedim ben de :p

Kabataş Setüstü'nde işe girmek üzereyim, bir yandan da ailemin yanından taşınmak için yeni iş bulmayı bekliyordum. Soru şu: Kabataş'ta (tam iskelenin karşısında) sabah 08:00-17:30 mesaisi için nerelerde oturulursa rahat gidilip gelinir? Toplu taşıma ile olmalı, çünkü hem işe gidip gelmeye benzin parası ve trafik çilesi istemiyorum, hem işyerinin önü günlüğü 10 TL olan İspark.

Şöyle 10-12 km'lik bir uzaklıkta, mümkünse sitede oturmak istiyorum. Tünel yoluyla Kağıthane iyi ama toplu taşıma olmaz heralde oradan, bu sefer arabaya bedava park yeri bulmam lazım. Cihangir-Taksim tarafını ben istemiyorum, Setüstü/Kabataş pahalı oluyor, Beşiktaş da pek istemedim her yer bayırlı az park yeri vs. diye.

Üsküdar dendi motorla geçerim rahatça diye, bir de tramvay yolunun Fatih'in Çapa-Şehremini-Fındıkzade tarafları. Başka öneri verebilecek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ben ayazağaköyündeyim

kabataşa 5 dakikada bir otobüs kalkıyor, yaklaşık 20 dakikada varıyor.

arabayla gidersende 18 km falan total.

3+1 135 m2 evde 950 tl kira veriyorum

site, otopark falan var, kapıcı çöpü alıyor.

binada beykent üniversiteli bayanlar var bol bol :)

3 aydır oturuyorum, şu an için memnunum. eşim otobüsle gidiyor 8 de onun mesaisi leventte.

benim mesaim 9 da araba ile gidiyorum ikimizde memnunuz ulaşımdan.

giriş katımızdaki 3+1 850 den verildi en son, 3-4 senelik bina olduğu için içide temiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

bu arada ben bostancı sahildeyim, denizotobusu uber mantıklı bir seçenek günün her saati var, sabahları 10 sefer falan var 6.45 ten 12 ye kadar, kiralar da cok daha uygundur kabataş civarından, bunu da düşün derim.

ama site falan imkansız yine.

Budur direk, 2 senedir beyazita maltepeden kufur ederek gidip gelmiosam sebebi deniz otobusudr, en rahat ve hizli toplu tasima araci

Bostanci olur
Maltepe olur
Suadiye olur

En ideal secenek bunlarin hepsi ki zaten hala bu insanlar avrupa yakasinda nasil oturabiliyor anlamis diilim ehuehu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...