Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askeri lisede game over

Feamer

Öne çıkan mesajlar

alıntı:

"İzmir Maltepe Askeri Lisesi’nde öğrencilerine tüm dünyada ilgiyle izlenen ‘Game Of Thrones (Tahtların Oyunu)’ dizisini izlettiren 1’i kadın 4 subayın hayatı kâbusa döndü. İsimsiz ihbar mektubu ile 2 albay, 1 kadın yarbay ve 1 yüzbaşı; cinsel istismar ve Türklüğe hakaretle suçlandı. 2’nci ihbar mektubu ile 5 subay soruşturmaya eklendi."

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20893148.asp

yorumsuz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Albay Ünverdi imzasını taşıyan diğer raporda ise, “Ayrıca filmde doğrudan olmasa da, izleyenler tarafından rahatlıkla anlaşıldığı şekliyle milletimiz barbar, sapık dinsel inanç ve gelenekleri olan, medeni olmayan bir şekilde gösterilerek, hakaret edilmesi, aşağılanması sahneleri bulunmaktadır. Söz konusu filmin normal kabul edilerek gösterilmesi, öğrencilerimizin milli duygularının zayıflamasına, hatta meslekten soğumasına kadar vahim sonuçlar ortaya çıkarabilir” denildi.

dünya türklerin etrafında döndüğü için doğru bi yaklaşım olmuş, umarım gereken cezayı alırlar....
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunun direk "türklüğe" hakaret ve itham edilen suçlar sonucu yapıldığına inanmıyorum, eğer öyle çok büyük küfürler hazırladım...

ben fikrim, fitne fesat davası olabilir askeriye içinde, böylecede iftira atılmış, ve alışık olduğumuz hükümet veya satılmış subay adaylarının işi...

hastası olduğum bir dizide, öğrencilerine ne diye izletmişler acaba?

"Albay Ünverdi imzasını..." ergenekon diye dava uydurup adamları içeri alınca bu arkadaşın türklüğü neredeydi acaba yeni uyanmış herhalde,

bi düşmedi bu adamlar memleketin yakasından
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...