Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Abi Sir'de bunamış sonunda :(

Valencia sağ bek, Vidic'in yanında Carrick stoper. Rooney 4-2-3-1'in sol kanadı.

Rakip Everton gerçi ama bu deneysellik nedir ya :( Smalling ve Phil Jones'un sakatlığı da kötü oldu gerçi de garip ya

fabio diye bi yok muydu bunlarda niye oynamıyor ki :S
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Abi Sir'de bunamış sonunda :(

Valencia sağ bek, Vidic'in yanında Carrick stoper. Rooney 4-2-3-1'in sol kanadı.

Rakip Everton gerçi ama bu deneysellik nedir ya :( Smalling ve Phil Jones'un sakatlığı da kötü oldu gerçi de garip ya

Bu taktikle yamulmuyorsam 2009'da baya oynattı Sir. Stoperler sakatken özellikle.
Sosyal ağlarda paylaş

Nuri > Liverpool

bitti artık diyorlar çünkü Arsenal M'vila'ya yeniden talip olmuş açık açık

Nuri'nin gelmesi ile Nuri-Allen-Lucas tarzı bir orta saha olabilir, Gerrard'da yine her mevkiinin adamı olarak sağ açığa çekilebilir. İzlemedim ama Hearts maçında Borini'nin performansı beğenilmiş. İkili Suarez'i desteklerler işte, Gerrard gençliğinde zaten kanat trequeistası olarak görev yapmıştı.

Gerçi Allen kesilebilir belki kendine gelene kadar, Nuri ile rotasyona sokulabilir. Tamam gelecek vaat ediyor ama daha ısınamamışken bu kadar zorlamanın bir anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

dün liverpooldan yönetici mi teknik direktör mü ne konuşmuş zaten 24 saat içinde açıklamayı umuyoruz diye, sabah ligtvde konuşuyorlardı.

arsenal sene sonunda 14mstrelin karşılığında satın alma opsiyonu istemiş morinyo vermem nuri bana lazım ilerde demiş o nedenle liverpoola dönmüş olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Theo Jannsen 600.000 euro karşılığında Vitesse'ye satılmış. Alacağı para da fazlasını değil,

Özellikle Fener'in ihtiyacı olan tipte bir adam, üç büyükler hatta bütün kulüplerimize fazlasıyla yetecek bir adamdı. Gerçi Guti'yi harcayan medya onu da altı ayda bitirirdi ama neyse asfdas
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Haftasonu karşılacak Liverpool ve Manchester City'nin 2 yıldız futbolcusunu ortak noktada buluşturan olay Luis Suarez'in İngiltere'ye gelmesinde Tevez'in etkili olması.

The Sun gazetesine açıklamalarda bulunan Uruguaylı futbolcu Luis Suarez, Tevez'in 6 yıl önce İngiltere'ye gelip başarılı olmasının kendisinin de bu işi başarabileceği güvenini verdiğini söyledi.

"Hollanda da oynarken Tevez'i izliyordum ve çok iyi oynuyordu. Onun başarılı olması benim İngiltere'ye gelmemde motive eden şeylerden birisiydi. Eğer Tevez başarılı olabiliyorsa, benzer fiziksel özelliklere sahip olduğum için ben de başarabilirim diye düşündüm." açıklamalarında bulundu.

ISIRMAKTAN 7 AY CEZA ALDI

Evra ile yaşadığı tartışmanın dışında Ajax'ta oynarken de PSV Eindhoven'ın oyuncusu Otman Bakkal'ı ısıran Uruguaylı forvet 7 maç ceza almıştı. Bununla ilgili konuşan yetenekli oyuncu, "Ben futbolcu değişik bir şekilde oynuyorum. Futbolu çok seviyorum ve yüzde 100 oyunun içindeyim fakat bazen fark ediyorum ki bu gereksiz bazı hareketlere yol açıyor. Şu anda bulunduğum yere gelmem kolay olmadı ve sahadaki 90 dakika benim için çok önemli. Bu yüzden çok mücadele ediyorum." dedi.

PSG VE JUVENTUS TEKLİF YAPTI

Ailesi Montevideo'ya taşındığında babası Rodolfo'nun evi terk etmesiyle ve 6 kız kardeşiyle birlikte sadece anneleri Sandra'nın baktığı zor günlerini anlatan Suarez, "Uruguay'da futbolcu olmam benim için çok zordu, ayakkabısız top oynadığım günleri hatırlıyorum. Şu anda bulunduğum yere gelebilmek için bir çok şeyi feda etmem gerekti bü yüzden bana açık olan hiçbir fırsatı kaçırmak istemiyorum. Bu yüzden de sahada bu kadar sert oluyorum." şeklinde konuştu.

PSG ve Juventus bu yaz transfer teklifleri yaptığında Evra olayında ona destek çıkan kulübü Liverpool'da kalmayı tercih etmek onun için hiç zor olmadı.

Suarez, " Beni isteyen takımlar vardı fakat benim önceliğim Liverpool'da kalmaktı. Çünkü sahada yaptıklarıma güvenen bir kulüp var. Ben sadece Liverpool ve Uruguay taraftarlarıyla ilgileniyorum. Diğer taraftarlar tabi ki kendi takımlarını destekliyorlar ve doğal olarak rakip bir oyuncuyu desteklemezler bu yüzden ne tepki verdikleriyle ilgilenmiyorum."

Haftasonu oynanacak maçta, West Bromwich yenilgisini affettirmek isteyen Suarez, "Bazen çok gol kaçırıyorum ve biliyorum problem bende. Bu sorunu halletmek ve gol atmak benim elimde." dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...