Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

yok avea reklamı bu
düşen sercan kaya bu arada ahah.

çok ilginç bi maçtı m.city - qpr maçı gibi

88' GOOOLLLLL Umut Bulut (Trabzonspor)

87' Ve Bucaspor beraberliği yakaladı. Jebrin'in pasında topla buluşan Abdulkadir'in bekletmeden yaptığı vuruş, Tolga'nın üzerinden ağlara gitti..

87' GOOOLLLLL Abdulkadir Özgen (Bucaspor) Asist: Torric Jebrin

http://www.youtube.com/watch?v=pwsE4Z4lR0o
Sosyal ağlarda paylaş

http://tr.eurosport.com/futbol/sampiyonlar-ligi/2012-2013/debrecen-sike-iddialarini-yalanladi_sto3609642/story.shtml

O sezon o grupta sadece bir maç 2.5 üst olmuştu yanılmıyorsam safsdafsad Liverpool - Lyon mu neydi sanırım.

takımlara o dönem hep üst basıyordum iddaa'dan oynarken de hep bu gruptan yatıyordum... oradan kalmış aklımda akü
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

abi o direk şike yani açıklaması yok. Yani şu fasulyeli Avea reklamı gibi goldü özellikle Aguero'nun attığı ...

Ya ManU nasıl delirip isyan etmedi ona da şaşırdım ben. Türkiye'de 3 büyüklerden biri son maçta şu bariz görüntülerle şampiyon olsa, sadece son anda kaçıran değil tüm diğer büyükler öyle bir çullanırlar ki futbol falan hak getire ondan sonra. Savaş çıkar resmen. Adamlar son anda böyle şikeyle şampiyonluk kaybetti gıkları çıkmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

yok avea reklamı bu
düşen sercan kaya bu arada ahah.

çok ilginç bi maçtı m.city - qpr maçı gibi

88' GOOOLLLLL Umut Bulut (Trabzonspor)

87' Ve Bucaspor beraberliği yakaladı. Jebrin'in pasında topla buluşan Abdulkadir'in bekletmeden yaptığı vuruş, Tolga'nın üzerinden ağlara gitti..

87' GOOOLLLLL Abdulkadir Özgen (Bucaspor) Asist: Torric Jebrin

http://www.youtube.com/watch?v=pwsE4Z4lR0o

bu gol yüzünden ilk gol konuşulmadı hiç.ilk gol bundan beterdi.
http://www.youtube.com/watch?v=H2zNG7Et_V8&feature=youtu.be
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mario Balotelli has found himself at the centre of a racism storm in Italy after a shocking public remark by AC Milan vice-president Paolo Berlusconi, younger brother of the club president Silvio.

Berlusconi junior described Balotelli as "negretto di famiglia" - translated as "the family's little n****".

İtalya'da ırkçılık kültür
Sosyal ağlarda paylaş

abi bazen oluyor böyle ya, bugün oynamayak vs. mi diyorlar nedir çok kötü olabiliyorlar.

25 maçta 8. mağlubiyetlerini aldılar. Son dönemde yenildikleri Manchester maçı dahil harika oynadılar. Arada çok kötü oldukları Stoke ve Villa maçlarında mağlubiyet normal. Zaten Liverpool kötü oynayıp kazanabilecek seviyeye halen gelemedi.

Liverpool'un canını sıkan alınan çok sayıda beraberlik, çok rahat gol yiyorlar. Tam İngiltere'nin Beşiktaş'ı konumundalar aslında, hücumda ne kadar efektif olurlarsa olsunlar saçma sapan goller yiyip moralleri dibe çökertmeyi beceriyorlar.

Çok iyi oynamadıkları sürece de maç kazanamıyorlar. Her zaman da çok iyi oynayamıyorlar. Bu sezon gereğinden fazla çaba sarf ettiler ve benim en büyük korkum zaten sezon sonunu getiremeyecekleri. UEFA'ya kesin giderler de hedefleri ŞL potasıyken bende bu şekilde ŞL'ye gidemeyeceklerini düşünüyorum.

Bu takımında daha 2-3 senesi daha var.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o keltoşla dövmeli eleman takımda olduğu sürece bişey olmaz bu takımdan. Keltoşu bildğin forvet arkası oynattı aggerda bi çok maçını izledim hayatımda gördüğüm en kötü defans.Sonra orta sahadakilerin gerrard dışında anadolu takımlarında oynnayan stardard bir türk futbolcudan pek bi artısı yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Agger şuan adadaki en iyi stoperlerden biri olarak gösteriliyor yalnız, hatta sezon başında City çok sağlam paraya almak istedi de hem Liverpool vermedi hem Agger ayrılmadı. Arada olabiliyor kötü performanslar ya :D

Keltoş dediğin Enrique ise o adam aslında çok iyi bir sol bek ama Rodgers'ın oyun düzenine bir türlü adapte olamadı. Dalglish onu aldığında çok verimli bir şekilde kullanabilmişti. Şimdi onun sistemine adapte olamıyor diye ve tekniği de boşa gitmesin diye sol açıkta falan oynatıyor onu. Enrique adadaki en iyi tekniğe sahip isimlerden biri de işte çok ağır ve aslında biraz yeteneksiz. Hani teknik vs. dedin diyeceksin ama işte oyun ve kademe bilgisi olağanüstü, şutlar ve paslar vs. harika ama işte ne bileyim Dribbling yok mesela :D Yok direk yani, arada yapıyor tek tükte şaşırıyoruz bizde. Onun dışında çok kaliteli adam, yanlış takımda diyebiliriz.

Dövmeli dediğin Agger ve Srktel var. Agger'i konuştuk, Srktel'ı bende sevmiyorum. Carra yıllardır adam etmeye çalıştı ama beceremiyor. Doğuştan bir savunma yeteneği var adamda çok potansiyelli ama o potansiyeli hiçbir şekilde gösteremiyor. Müzmin yedek olarak kadroya kalite katmaya devam edebilir ama ilk 11 istikrarı ve gelişimi gösteremiyor bana kalırsa da

Joe Allen, Suarez, Sturridge, Downing vs. bunlar hep üst düzey adamlar ama işte bir türlü adapte olamıyorlar birbirlerine.

Burada Ferguson'un ne büyük adam olduğunu anlayabiliyoruz. Bugüne kadar takıma katılıp uyum sağlayamayan adam yok MANU'da, çünkü oyuncu tartmayı vs. çok iyi biliyor. Oyuncu tutunamadıysa genelde kendi sorunu oluyor, ama oynadığı sürece sistemde sırıtmıyor.

Liverpool'da mesela Gerrard, GS'deki Sneijder gibi. Her şeyi doğru yapıyor ama onu anlayabilen ya yok, ya da çok az.

Suarez mesela en çok çabalayan isim, harika oynadığı maçlarda oluyor ama tek adam olduğundan yer yer saçmalıyor, imkansızlara girişiyor. Hırsına yenik düştükleri de oluyor.

Gençler tamamen tecrübesiz. Allen, Ince vs. halen gelişimini tamamlamadılar. Üstlerine Coutinho geldi. Yaş ortalaması iyice düşüyor. Onlar için Gerrard gibi bir adamla oynamak bile büyük tecrübe gerçi.

Kadro kalitesi iyi, ama oturmuş bir takım değil Liverpool. Oturunca çok işler başarır bu adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Darkrider liverpool yönetimi senin şu forumdaki övme çabalarını görse yönetime alır yemin ederim. Takım rezil halde ya. Anadolu takımından hallice işte

Chelsea'nin antrenmanda oynatmadığı Sturridge'e verilen para son 10 yılın en baba transfer fiyaskolarından. Geçen hafta jeneriklik gol atsa bile evet.
Sosyal ağlarda paylaş

abi chelsea'de önündeki adamlar düşünülünce kadroya girmekte zorlanması normal ama, ki sezon başında gayet süre alıyordu. Geçen yılda bayağı süre aldı.

Hazard, Mata direk önündeler. Kaydırılırsa çok iş yapabilecek Oscar, Romeu, Malouda, Marko Marin var. Marko, Romeu ve yaşı gereği Malouda'yı çıkarsan direk müzmin yedek oluyor.

Liverpool'un ihtiyacı olan adamdı, iyi teklif verdiler ve onlarda direk sattılar. Yerine koyacak adam sıkıntısı yokken tutmanın mantığı yoktu. Kötü adam diye satmadılar ki Sturridge'i.

He Walcott sözü verildikten sonra alınamayınca Sturridge'i almaları elbet kötü oldu ama o da geldiğinden beri kalitesini konuşturdu. Bayağı iyi oynuyor Sturridge.

Sterling'de gelişimini tamamlasın birlikte domine ederler iki kanadı rahat olun asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...