Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Filtre Kahve ve Fındık

BramStoker

Öne çıkan mesajlar

Özellikle sakin geçen kış akşamlarında dizi izlerkenki keyfime eşlik eden birlikteliklerinden oldukça keyif aldığım aromasız filtre kahve ve fındık

Onları birbirinden ayrı düşünemiyorum

Yaz olmasından mütevellit iç mekanlara kapanmak zorunda kalınan havası neme doymuş memleketlerin birinde yaşadığımdan hayatıma yeniden girdiler

Henüz keşfedilmemiş bir birliktelik mi bu

veya insanlar deneyip zevk mi almıyorlar bilemiyorum

Bence birbirleriyle iyi anlaşıyorlar.

Tavsiye ederim.

http://farm5.static.flickr.com/4127/5004563178_098392dbcc.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_ZUeVIFFQmsA/TU6UEXK4J3I/AAAAAAAABFs/xsycUBxBGdg/s1600/findik.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

bu ne abi
gidin bi türk kahvesi'nin yanında lokum yiyin
sizin fındığınız da ecnebidir şimdi
brehbrehbreh

ecnebi fındığı değil. =)

tamamen türk fındık üreticisi tarafından "ulan acaba bolca üretip gavura satabilir miyim?" zihniyetiyle üretilip ondan sonra fındık elinde kalınca iç pazara yönelmeleri sayesinde eşek yüküyle satılıp hiç pahasına giden yurdum uyanık üreticisinin alın teri.

ayrıca uzun zamandır türk kahvesi ve lokumu bir arada mideye indirmemiştim. hatırlattığın iyi oldu. onu da en kısa zamanda sakin zamanlarıma meze yapayım.

iyice j peterman oldum bu topikte. eheh
Sosyal ağlarda paylaş

barista demeyin bana. şu hayatta en nefret ettiğim iki insan türünden biri baristadır. dişi olanları değil, erkek olanları. bir erkek baristalar, iki küçük esnaf.

nasıl ağzını eğiyor böyle konuşurken. sanki george clooney'nin kuzeni. ağzına vuracan bir tane.

huun said:

kahve elma daha güzel.

gece vakti hayrına kahve elma ve bir dilim ekmek dağıtılan bir film izlemiştim küçükken. o zamanlar kahve elma yapardım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...