Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başlangıç için yay tavsiyesi? (okçuluk)

Meov

Öne çıkan mesajlar

ya birde bu size zaten kişiye göre rahatça seçilebilen bir şey ama bu tension(lb) muhabbetini verdiğin linklerdede benim baktığım kadarıylada kendinize göre alın tarzında yazmışlar..

bilemedim onuda dönünce onokla konuşayım madem :)

ha birde ok oranına göre seçin yayı tadında bir şey demişler önce ok mu alsam gidip napsam -.-"
Sosyal ağlarda paylaş

cocuklari buyudu hatta oglu milli sporcu olmus sanirim miniklerde.

bende 2008 - 2010 arasinda kendisiyle birlikte calistim.

meov, ok yay kiris vs.. hic bir sey alma.. git magazada bak.. onlar sana alman gerekeni satacaklar.
ok?

zaten baslangic icin samick polaris al diyorum iki gundur, onumu alsam diye 3. kez sormussun hocam. neyin pesindesin? :D

neyse benim diyecegim budur, basligin yanitini verdigimi dusunuyorum. detayli baska sorularin olursa OM atarsin.

selamlar,
Sosyal ağlarda paylaş

LuNiZ said:

cocuklari buyudu hatta oglu milli sporcu olmus sanirim miniklerde.

bende 2008 - 2010 arasinda kendisiyle birlikte calistim.

meov, ok yay kiris vs.. hic bir sey alma.. git magazada bak.. onlar sana alman gerekeni satacaklar.
ok?

zaten baslangic icin samick polaris al diyorum iki gundur, onumu alsam diye 3. kez sormussun hocam. neyin pesindesin? :D

neyse benim diyecegim budur, basligin yanitini verdigimi dusunuyorum. detayli baska sorularin olursa OM atarsin.

selamlar,

polarisi mi alsam ben şimdi? :D

tamam tamam..

çok teşekkür ederim bu arada yardımın için, ben gidip o decathlondaki yayı alacaktım çok iyi oldu bilgilerini paylaşman, geçmiş olsun bu arada kolun için.

Varsa başlamayı düşünen arkadaşlar ankarada beraber bir şeyler yapabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...