Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tebrikler, kızınız hamile

Flassh

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

Suark said:

Yalanmış galiba, sağlık bakanlığı yalanlamış olayı. Kaynak veremiorm henüz

bu arada, zaten doktorların hastanın rızası olmadan dışarı bilgi vermesi illegal değil mi?

abi olayın şaka gibi olmasının sebebi zaten bu durum.

bakın hep akp iktidarı çıkıp insanları limitleyecek söylemlerde bulunuyor. bunlardan bi tanesi iyi bişi oluyor. bir tanesi aşırı derece atılmış bir adım oluyor.

sonra o aşırı atılmış adımdan biraz geriye çark ediyorlar.
ama oraya kadar gelmeleri, toplumda infial yaratmaları ve halkı belli yönlere çekmeleri gibi şeyler yanlarına kâr kalıyor.

hiç sorulmaması gereken bir soruyu dahi insanların aklına yerleştirsen kârdır abi.

Aga, sene 2002'den beri taktik bu ya zaten. Her konuda böyleki. İstisnasız her konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

"nutella yerim" said:

hangimizin annesi babamızdan fiske yemedi,

Benim

Senin anan dayak yedi diye meşrulaşmıyor herşey.

ailesi bu ülkenin milli ve manevi değerleri bağlı bireyler tarafından oluşmayan toplumda kemalist diktatorya nın hüküm sürmesi ve demokrasinin bir türlü gelişmemesi normal
Sosyal ağlarda paylaş

bakire olmasını isterim ve beklerim tabiki..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................dasaaa gibi!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...