Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatil kazandınız

0ne

Öne çıkan mesajlar

2-3 ay önce yapışkan bi anketörden kurtulamamam sonucunda sorularını cevapladım, 2 gün önce aradılar "krd group'tan arıyorum ismim ...., şu tarih te şu anketörle görüşme yapmışsınız, yaptıgımız çekiliş sonucu 100 şanslı kişinin arasındasınız, bodrum kuşadası yada yalova'daki otellerde 1 yıl içinde istediğiniz herhangi 3 gece 4 gün konaklama ve sosyal aktivitelere ücretsiz giriş hakkı kazandınız" şeklinde bi konuşma geçti

ilk iş google ladım ve ilk izlenimim dolandırıcı oldukları, ve bu hafta sonu tatil için gerekli belgeleri balıkesir'deki yeni tesislerinde vereceklerini, beleş yeme içme gidiş geliş falan olduğunu söylediler, peki dedim ve kapattım telefonu. sonra araştırmalara giriştim, önce otellerini inceledim google earth den baktım varmı yokmu oyun falan mı yapıyolar diye, sonra o otelleri ve çevrelerindeki 2 oteli daha aradım ve hepsi telefondaki ablanın dediklerini onayladı, işin ilginç yanı turizm bakanlığına kadar görüştüm onlarda onayladı, onlardan onaylı 3gece 4gün tatil hakkı verildiğiyle ilgili

pazar günü balıkesire gidicem 2 arkadaşla beraber, onların tesislere belgeleri almaya, muhtemelen baya bi kafa ütüleyecekler üye yapıp senet imzalatmak için, o tongaya gelmem de, hala da inanasım gelmiyo yani, tamamen reklam amaçlı yapıcaz diyolar.. bi yandan mantıklı da geliyo...

arada kaldım lann
Sosyal ağlarda paylaş

3 ay boyunca o işte çalıştım. fena tufaya düşüyodu insanlar. bizzat benim tufaya düşürmüşlüğüm ve ondan sonra pişman olup işten ayrılmışlığım var.

oraya gittiğinde sana uzun vadeli tatil paketi satmaya çalışcaklar. 10 yıllık, 15 yıllık, 20 yıllık tatil paketleri. onlara olmaz ben bedava tatilimi yapmaya geldim diye diretirsen yaklaşık 2-3 saat kafanı ütüledikten sonra tamam diyip sana söylediklerinin aksine senin ücretin çoğunu karşılamanı söyleyip seni otelde kalmaya zorlucaklar. zaten istanbuldan veya herhangi başka bi şehirden o kadar yol yapmışsın oraya gelmişsin 3ün 5in hesabını o saatten sonra yapmayacaksın ve oraya yerleşceksin. alan memnun veren memnun ekonomiye can vermiş olcaksın.

hayırlısı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

DeadSkinMask said:

3 ay boyunca o işte çalıştım. fena tufaya düşüyodu insanlar. bizzat benim tufaya düşürmüşlüğüm ve ondan sonra pişman olup işten ayrılmışlığım var.

oraya gittiğinde sana uzun vadeli tatil paketi satmaya çalışcaklar. 10 yıllık, 15 yıllık, 20 yıllık tatil paketleri. onlara olmaz ben bedava tatilimi yapmaya geldim diye diretirsen yaklaşık 2-3 saat kafanı ütüledikten sonra tamam diyip sana söylediklerinin aksine senin ücretin çoğunu karşılamanı söyleyip seni otelde kalmaya zorlucaklar. zaten istanbuldan veya herhangi başka bi şehirden o kadar yol yapmışsın oraya gelmişsin 3ün 5in hesabını o saatten sonra yapmayacaksın ve oraya yerleşceksin. alan memnun veren memnun ekonomiye can vermiş olcaksın.

hayırlısı olsun.

yani ben her halükarda bedava konaklamamı yapabilcek miyim? yoksa beleş diye gidip para mı ödicem?
Sosyal ağlarda paylaş

emin olma o kadar bişey satamazlar diye. aylık geliri 1000tl olan ve ağır hasta olan adama 15 senellik paket satmış adamı biliyorum ben. adamın toplasan o kadar ömrü yok onu geçtim aldığı maaşı taksitlere yatırması lazım.

adamın ağzından girip üstünden çıkıyolar, bi şekilde cazip kılıyolar olayı. bi yerden sonra "aslında mantıklı lan 20 yıllık tatilin hazır ve toplamda 8000 tl verceksin bu kadar tatile" kafasına giriyosun sende.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

DeadSkinMask said:

hayırlısı olsun.

yani ben her halükarda bedava konaklamamı yapabilcek miyim? yoksa beleş diye gidip para mı ödicem?

hiçbir şekilde orada sana herşeyi beleş yapmayacaklar orası kesin. ha ne kadar ödersin onu bilmiyorum ama "bizim size söylediğimiz sadece bedava otel turuydu beyfendi" bile diyebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...