Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

Editor said:

sipeyskeyk said:

Kazaniom kazaniom ben para kazaniom diyip durmussun da kardes sen kac para kazaniyorsun cok merak ettim ?
Benim yillik gelirim 1.5m dolar civari gercekten cok merak ettim aylik nekadar para yapiosun ?

ben bu halde girelim savasa diyorum karnimi doyurayim yeter gerekirse rangerover imi hibe ederim orduya sorun degil benim icin

topic burada bitmiş hala neyin dırdırındasınız lan? Giriyoruz savaşa. Benden de orduya bi çeyrek altın.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

Editor said:

sipeyskeyk said:

Kazaniom kazaniom ben para kazaniom diyip durmussun da kardes sen kac para kazaniyorsun cok merak ettim ?
Benim yillik gelirim 1.5m dolar civari gercekten cok merak ettim aylik nekadar para yapiosun ?

ben bu halde girelim savasa diyorum karnimi doyurayim yeter gerekirse rangerover imi hibe ederim orduya sorun degil benim icin

topic burada bitmiş hala neyin dırdırındasınız lan? Giriyoruz savaşa. Benden de orduya bi çeyrek altın.

boğuluyodum yemek yerken ahahahhaaahhaha
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Savaş çıkarsa sanki böyle çok süper kanka olduğumuz kardeş bir ülkeyi kaybedicez gibi konuşanlar var. Şaka mısınız arkadaşım siz?

PKK ya yıllardır nasıl yataklık ediyor suriye hiç mi fikriniz yok.

TÜrkiye, Suriye'de sağı solu bombalayan muhaliflere ne kadar silah yardımı yapıyor senin ondan haberin var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Abdullah Öcalan'ın falan "yakalanmadan" önce gezdiği ülkelere bir bak istersen. Bizim güneydoğu coğrafyamızda olsun olmasın herkes PKK ya göz yumuyor zaten. Adamlar gidip avrupada eğitim bile görüyor. Amerikaya, İtalyaya sesimiz çıkmıyor anca Suriyeye laf atabiliyoruz. ABD nin Irak'ı işgalinden sonra adamlar sürü gibi çoğalmış iyice yerleşmiş K. Irak'a daha oraya izinsiz operasyon bile düzenleyemiyorsun, anca uçaklak gidip milyonlarca doları dağa taşa atıyor. Saddam döneminde en azından onu yapabiliyordun.

Sen Suriyeye kızmaya devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...