Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

oncekendimi said:

Ne nuke 'u ne israili
Herkes stratejist kesildi basimiza

Olm CryRiver 3-5 ayrı hesaplan aynı başlıkta hatta aynı sayfada yazıyorsun, de get yeter bugünlük saçmalaman geç oldu saat bak

Fake hesaplarla isim olmaz ...

Savas konusunda ise suan bir savas veya askeri harekat hazirligi yok ve bizim bir bilgimiz yok.
Eger bir bilgi gelirse Bilgi verecegim. Obama dan herhangi bir hazirlik yapmamizda emredilmedi ayrica secim oncesi boyle bi hareket yapmasini on gormuyoruz.
En ciddi olabilecek suan 3 ajanimizi daha turkiyeye yollamis bulunmaktayiz okadar.
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

Arkadasim kimsenin fake i degilim dandirik face sayfasindan gordumde geldim.kedilerle alakali satanist goruntuler arayip altina yorum yapsn hayvanseverin biriyim sadece,arastiriyorum forumunuzuda benim gibi dengesiz cok duvara terlikle vuranmi dersiniz,wow'a 2007 de batti diyenmi dersiniz sevdim bu forumu :)

kes lan ben adamın ciğerini bilirim!

Fake adamı 2 kilometreden tanırım, Xunn Sensey bana el verdi
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

bu uçak düştüğü için demiyorum da hava kuvvetlerimiz çok güçsüz abi

Yok be abi, gerçekten yok.
TAI'de staj yapıyorum bu yaz, gerçekten hakkını veriyoruz aslında.
Eğer uçak gerçekten silah taşıyor olsaydı vuramazlardı, yemezdi gerçekten.

Hatırlıyorum lise milli güvenliğinden, Suriye'yle bir ara yine sürtüşmeler olmuştu, o zamanki durumu sadece telefonla halletmişlerdi ama bu sefer gerçekten ciddi.

Olan iki pilota oldu, tek üzüldüğüm o gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

oncekendimi said:

Arkadasim kimsenin fake i degilim dandirik face sayfasindan gordumde geldim.kedilerle alakali satanist goruntuler arayip altina yorum yapsn hayvanseverin biriyim sadece,arastiriyorum forumunuzuda benim gibi dengesiz cok duvara terlikle vuranmi dersiniz,wow'a 2007 de batti diyenmi dersiniz sevdim bu forumu :)

Abi adamı Game of Thrones başlığında banladılar, dönsün harbi artık.

Bu arada bence de fake, duvar they said, terlik they said.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

oncekendimi said:

Bittigin nokta olmus hacim. Sokaktaki kedi kopek bile ciddiye almaz artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Hillary Clinton da demis ki;
"ABD olarak, bu küstah ve kabul edilemez eylemi mümkün olan en güçlü şekilde kınadıklarını” belirterek, “Bu, Suriyeli yetkililerin, uluslararası normlar, insan hayatı, barış ve güvenliği duyarsızca hiçe saymasının diğer bir yansıması”

evet bence bi Al ver yapilsa :

Rusyayi amerika alirim der
Nato çinle ben uğraşırım diyecek
suriye ve iran ile de biz uğraşcaz haha
ne teorı yaptım yahu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...